SONSUZ ŞİFA NEDİR?


Sonsuz Sifa – Canlı Terapi Seansı

Sonsuz Şifa Tekniği,deneyimlenmeden inanılması mümkün olmayan, ellerin ve enerji’nin kullanıldığı bir şifa yöntemidir. Kendiniz ya da başkaları üzerinde çok hafif bir dokunuşla ve ellerin Aura üzerinde dans etmesiyle bedenin kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandırmasıdır. Etkiler öylesine hızlı ve olağanüstüdür ki basit bir dokunuşla Ruhsal, Zihinsel, Duygusal ve Fiziksel bedenleriniz kendini yeniden düzenledigini görebilirsiniz. Bedenlerimiz Şifa’yi nereye koyması gerektiğini çok iyi bildiğine göre, hiçbir zaman doğru şeyi yapıp yapmadığımızı düşünmemeliyiz. Yapısal düzenlemenin yanısıra ağrı ve şişlikler de hızla azalmakta, organlar, sistemler ve salgı bezleri dengelenmektedir. Bunun nedeni şifalandırma yeteneğinin insanın doğasında olmasıdır. Bedenimiz kazara herhangi bir yara yada hasar aldığında hiç bir ilaç kullanmadan Kendi kendini iyileştirdiğini bir çok defa yaşadık. Burdan kolaylıkla anlaşılacağı gibi  gerçek şifacı Bilge Bedenimizdir.

Bilinç ile maddenin kesiştiği bir noktanın varlığına ve bu kavşağın Quantum (atomaltı) seviyede olduğuna ve bu olağanüstü bağlantının sevgi ve niyetimizle ulaşılabilir olduğuna inanıyorum. içsel sevgi gücümüzü kontrol altına alarak bedenimizin kendi şifa sürecini dinamik ve olumlu olarak başlatabiliriz. DNA’larımızdan, kemiklerimize, duygularimizdan,  ruhsal ve zihinsel alanlarımıza kadar tüm sistem ve hücreler hiçbir çaba göstermeden koşulsuz sevginin ve sınırsız barış’ın şifalandırıcı titreşimine cevap verirler.

Aynı şekilde, diğer tekniklerle’de kullanılarak gücünü artırabilir akupunktur uzmanları bu çalışmanın akupunkturun gelişmiş bir formu olduğunu  söylemekte­dirler. Reiki öğretmenleri buna ” Reiki güçlendirmesi’ ya da “Turbo güçlen­dirilmiş Reiki”  adını vermektedirler. Sonsuz Sifa, Kuantum-Dokunuş, Masaj, şiatsu, EFT, Akupresür, Polarite, Shamballa, Terapötik dokunma, şifa dokunuşu ve bunun gibi birçok teknikle tamamen uyuşmaktadır. Ama etki olarak hepsinede yeni güç ve hız katan bir enerjidir.

Ana felsefesi sevgiden gelir. Bu sevgi ana, baba, çocuk sevgisinden öte evrensel bir sevgidir, Sonsuz Şifa  Enerjisinin Slogan’ı ”KOŞULSUZ SEVGİ, SINIRSIZ BARIŞTIR”. Sonsuz Şifa  cinsiyet, din, dil ve ırk ayırt etmeden sevginin şifa gücünü vermektir.


MANTIGI


Mantığı vücudumuz mitoz bölünme sırasında 7 mhz FM frekansında rezonans üretmektedir. Bu rezonans tıbben kanıtlanmıştır. Genel olarak baktığımızda vücudumuzun üretmiş olduğu belli bir frekans zaten mevcut olup, SONSUZ ŞİFA ile vücudun ürettiği rezonansa uygulayıcı çok daha yüksek bir rezonans ile yaklaşınca beden bu yüksek rezonansa adapte olamaya çalışırken (DENGELENMEK) vücudun kendi kendine iyeleştirme yetisi devreye girer ve tarif edilemeyecek gelişmeler olur. Ben ise bu konumda tamamen uygulayıcı ve aracı konumunda kalırım. Yani kişi kendi kendini iyileştirir. Her ne olursa kişinin kendi bedeni nasıl olması gerektiğini bilir ve düzelmeler bu doğrultuda gerçekleşir.


UYGULAMASI


SONSUZ ŞİFA ENERJİ TERAPİSİ masaj gibi çıplak yapılan bir teknik değildir. Masaj seanslarında yağ ve çıplak ten gereklidir. SONSUZ ŞİFA günlük elbiselerle hatta palto üzerinden bile uygulanabilir. İlle de kişi özel bir kıyafet giyecek veya çıplak olacak diye bir kural yoktur. Bu nedenle seans sırasında bayanlar kendilerini bu konuda çok daha rahat hissediyorlar. Ancak tene temasın gerekli olduğu haller de var. Örneğin omuzdaki veya siyatik bölgesinde gibi bir sorunda kemikleri veya kas dokusunu çok iyi hissedebilmem gerekiyor. Ama o zamanda sadece tişört veya ince bir eşofman yeterli olacaktır.

SONUZ ŞİFA ağrılı veya sorunlu bölgeye avuç içi ve parmak uçları ile herhangi bir baskı yapmadan minik dokunuşlarla uygulanır. Çalışılan bölge veya sorun üzerinde kişinin hissettikleri doğrultusunda örneğin ağrı olan bölge üzerine elimi koyduktan  sonra ağrı yer değiştirip farklı bir bölgeye kayabilir ki buda kişilerin farklı şeyler hissetmesine yol açar. Örnek olarak omuzdaki bir ağrı sırta daha sonra ayak bileğine veya mideye gidebilir. İşte buna ağrı takibi diyoruz. O ağrının son durduğu noktada sorunun tamamen ortadan kalktığı ve kişinin kendini daha iyi hissettiği aşamada takip son bulmuş ağrı geçmiştir. Ancak ağrı enerji akışını engelleyen blokaj tabir ettiğimiz noktalara bağlanıyorsa uygulayıcı daha farklı bir çalışma ile seansa devam eder fakat yukarıdaki ağrı geçiş işleminden farklı bir şekilde blokaj çözülmesi ile ağrı son bulur.

SONSUZ ŞİFA, arkadaş ve sevdiklerinizin ağrı ve ızdıraplarını giderebilmeniz konusunda sizi güçlendirecektir. Bu gerçekten de hepimizin bilmesi gereken yaşam yeteneklerinden biridir. Kişisel ve bencilce bir bakış açısından, şifanın gerçek olarak kabul edildiği, evrensel olarak uygulandığı, insanlığın birbirine nazik davrandığı ve cömert, iyi doğamızı rahatlıkla ifade edebildiğimiz bir dünyada yaşamayı isterim. Bunlar ve daha birçok gönülden ifade ettiğim nedenden dolayı benimle bu keşif yolculuğuna SONSUZ ŞİFA’NIN keşfine çıkmaya sizi davet ediyorum.

SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSLARI
Kişisel, ruhsal ve duygusal çöp duygularınızı alıp yerine sizi geliştiren, dönüştüren, esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak, yaşamınıza kalıcı kalite getirerek, aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor. Bizi arayın kazançlı çıkarsınız..

Tel: 0533 835 2473

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte SONSUZ ŞİFA sizinle olsun.

Cavit Çağ

“SONSUZ ŞİFA NEDİR?” hakkında 6 yorum

 1. Özlem Kaçar Özata

  Sayın Cavit Çağ,facebook üzerinden güzel sözleriniz takip etmeye başladım,oradan da sonsuz şifa blogunuzu ulaştım.Ben öğretmenim ve Denizli’de yaşıyorum.30 günlük EFT kursunuzu ücretsiz almak istiyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 2. Merhaba Hande Hanım

  E-posta aboneliginiz tamamlanmak üzere …

  Verdiğiniz e-posta adresine onaylama mesajı gönderildi. Onaylanmanız için o mesajdaki linki tıklayınız..

  Bunu yaptıktan sonra üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

  Eğer mesajı göremiyorsanız, JUNK/SPAM klasörünü kontrol edin ve MARK AS SAFE/NOT SPAM düğmesini tıklayın.

Yorumlar kapalı.