Home » 07 - Ruhsal Mesajlar » UYANIŞ BELİRTİLERİ
UYANIŞ BELİRTİLERİ

UYANIŞ BELİRTİLERİ

UYANIŞ BELİRTİLERİ

UYANIŞ BELİRTİLERİ

Tekâmül sürecimiz yeni daha yüksek enerjiler ile çok hızlanmasına rağmen, kim olduğumuza bağlı olarak hepimizin bu değişimleri kendi yolumuzda ve kendi zamanımızda deneyimlediğimizi bilin. Ve genel olarak konuşursak, yükseliş sürecimiz kendi bireysel enerjimizi nasıl islettiğimize ve inançlarımızın ve deneyimlerimizin ne olduğuna bağlıdır (başka deyişle, nasıl titreştiğimize). Bu şeyler değiştirilebilir ve ayrıca içimizi temizlerken ve daha fazla ışığı taşırken otomatik olarak değişecektir. Tekâmül süreciniz sevinçli, huzurlu olsun ve ışık ve harikalarla dolsun!

1. Basınçlı bir tencerede veya yoğun enerjide imişsiniz gibi hissetmek; Stres hissetmek. Hatırlayın, siz daha yüksek titreşime ayarlanıyorsunuz ve sonunda buna ayarlanacaksınız. Eski kalıplar, davranışlar ve inançlar yüzeye itiliyor. İçinizde süre giden bir çok şey var !

2. Yönünü kaybetme hissi; nerede olduğunu bilmeme; yer hissinin kaybı. Daha yüksek âlemlere ilerleme sürecinde olduğunuzdan siz artik 3’ncü boyutta değilsiniz.

3. Bedenin değişik bölümlerinde olağan olmayan acı ve ağrılar. Siz daha yüksek boyutta titreşirken arınıyorsunuz ve 3’ncü boyutta titreşen bloke olmuş enerjiyi salıveriyorsunuz.

4. Gece saat 2 ile 4 arasında uyanmak. Rüya halinizde çok fazla şey yapılıyor. Siz uzun zaman periyotları boyunca orada olamazsınız ve bir molaya ihtiyacınız var. Ayrıca, daha fazla tekâmül etmiş bireyler dünya planında daha fazla zaman geçirir ve siz yüksek derecede tekâmül ediyorsunuz.

5. Derin uyku periyotları. Bir sonraki aşama için inşa edilirken, siz tüm yeni şartlara uymaktan ve bütünleşmekten sonra dinleniyorsunuz.

6. Çevrenize karşı yükselmiş hassaslık. Kalabalıklara, gürültüye, yiyeceklere, TV’ye, diğer insan seslerine ve çeşitli diğer uyarıcılara tahammül edememe. Ayrıca siz kolayca şaşkına dönüyorsunuz ve kolayca tahrik oluyorsunuz. Siz uyumlanıyorsunuz!

7. Hiçbir şeyi yapmaktan zevk almıyor hissediyorsunuz. Siz dinlenme periyodundasınız. Bedeniniz neye ihtiyacı olduğunu biliyor.

8. Konuşmalarda, davranışlarda, sosyal yapılarda, şifa türlerinde vs yansıtılan daha düşük titreşimli şeylere (3’ncü boyutun) tolerans göstermeme. Bunlar içinizde sizi hasta hissettiriyor. Siz daha yüksek titreşimdesiniz ve enerjileriniz artik hizalanmada değil. Siz ilerlemek için ileri “itiliyorsunuz”.

9. Yiyecek için iştah kaybı. Bedeniniz yeni, daha yüksek varoluş durumuna ayarlanıyor. Ayrıca, bir parçanız artık burada olmayı istemiyor.

10. Arkadaşların, etkinliklerin, alışkanlıkların, işlerin ve oturulan yerlerin aniden ortadan kayboluşu. Siz alışık olduğunuzun ötesine tekâmül ediyorsunuz ve bu insanlar ve etraftakiler artık sizin titreşiminize uymuyor. Yeni yakında gelecek ve çok iyi hissedeceksiniz.

11. Siz kesinlikle artık bazı şeyleri yapamıyorsunuz. Alışılmış rutin şeyleri ve etkinlikleri yapmaya çalıştığınızda, tamamen korkunç/berbat hissettiriyor. Yukarıdakinin aynısı (titreşiminize uymuyor).

12. Aşırı yorgun günler. Bedeniniz yoğunluk kaybediyor ve yoğun yeniden yapılanmadan geçiyor.

13. Düşük kan sekeri ataklarına benzer şekilde sıkça yeme ihtiyacı. Kilo alma. Bu yükseliş süreci için çok büyük miktarda yakıta ihtiyacınız var.

14. Duygusal iniş çıkışlar deneyimlemek; ağlamak. Duygularımız salıverişimizin çıkış yeridir ve biz bir çok şeyi salıveriyoruz.

15. Yuvaya gitme isteği, sanki her şey bitmiş gibi ve siz artık buraya ait değilsiniz. Biz Kaynağa dönüyoruz. Her şey bitti. (Ama çoğumuz Yeni Dünyayı yaratmak ve deneyimlemek için kalıyoruz). Ayrıca, eski kontratlarımız tamamlandı.

16. Delirdiğinizi hissetmek veya bir çeşit zihinsel hastalık geliştirdiğinizi sanmak. Siz hızla birçok boyutları deneyimliyorsunuz ve büyük miktarda açılıyorsunuz. Çok şey simdi sizin için mümkündür. Sadece siz buna alışık değilsiniz. Farkındalığınız yükseldi ve engelleriniz gitti.

17. Endişe ve panik. Egonuz kendisinin çoğunu kaybediyor ve korkuyor. Sisteminiz de aşırı yüklü. Size anlayamayabileceğiniz şeyler oluyor. Ayrıca siz 3’ncü boyutta hayatta kalmak için geliştirdiğiniz daha düşük titreşimin davranış kalıplarını kaybediyorsunuz. Bu size kolay incinebilir ve güçsüz hissettirebilir. Kaybetmekte olduğunuz bu kalıplara ve davranışlara daha yüksek âlemlerde ihtiyaç yok.

18. Depresyon. Dışsal dünya Yeni, yüksek titreşimli siz ile hizada olmayabilir. Orada dışarıda iyi hissettirmeyebilir. Siz ayrıca salıveriyorsunuz.

19. Canlı, vahşi ve baza şiddetli rüyalar. Siz birçok yaşamın düşük titreşimli enerjilerini salıyorsunuz. Birçok kişi simdi güzel rüyalar deneyimlediğini bildiriyor.

20. Akışın ortasında planlarınız aniden değişiyor ve tamamen farklı yöne gidiyor. Ruhunuz enerjinizi dengeliyor. Ruhunuz sizden daha fazla bildiği için bu genellikle bu yeni yönde mükemmel hissettirir. Bu sizin yanlış seçiminizi ve titreşiminizi sona erdiriyor.

21. Birçok gece kâbusları ile en kötü kâbusunuz gibi görünen bir durum yarattınız. Ruhunuz yoksun olduğunuz yerlerden sizi çekmek/büyütmek veya aşırı bolluk olan yerlerden sizi aşağıya indirmek için rehberlik yapıyor. Enerjiniz kendisini dengeliyor. Bu durum vasıtası ile huzura giden yolunuzu bulmak kendiniz için tesis ettiğiniz sınavdır.

Bu sizin yolculuğunuz ve eğer siz hazır olmasaydınız ruhunuz bunu başlatmazdı. Siz yolunu bulanlardansınız ve yolunuzu bulacaksınız. Geriye bakınca, deneyim için şükran duyacaksınız ve farklı bir insan olacaksınız.

ALINTI

    • UYANIŞ BELİRTİLERİ

      UYANIŞ BELİRTİLERİ

    Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

    Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.UYANIŞ BELİRTİLERİ

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel:  0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan

Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

UYANIŞ BELİRTİLERİ
Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Ancak içten gelen SEVGİ insan zaaflarının üstesinden gelebilir.

* Cavit ÇAĞUYANIŞ BELİRTİLERİ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

BİR YILDIZ TOHUMU MUSUNUZ?

BİR YILDIZ TOHUMU MUSUNUZ?

1-Ruhunuzun sanki zamanın başlangıcından beri varmış kadar yaşlı olduğunu hissediyorsanız 2-Ruhunuz yorgun ve tek yapmak …