Reklam

YESiL

YESIL

Yesil isik, “Kalp Cakrası” tarafından emilir ve kalp merkezini kontrol eder. Dunya uzerinde en cok bulunan renklerden biridir. Yesil, doganın, dengenin, barıs ve uyumun rengidir. Sakinlestirici bir ozellik tasıdıgı icin, enerjimizi dengeler ve sefkat duygularımızı arttırır. Dostluk, umit, inanc ve barıs duygularının gelistirilmesine yardımcı olur. Kalp rahatsızlıklarında, yuksek tansiyonda, bas agrısı ve bitkinlik hallerinde tedavi amacı ile kullanılır. Gozleri dinlendiren ve heyecan duygusunu azaltan bir renk oldugu icin mekanlarda huzur verir. Acık tonları daha duygusal atmosferler icin tercih edilir. İlkbahar mevsimini cagrıstıran ozelligi ile, uygulandıgı her mekana temiz hava ve canlılık katar.

Yanlis kullanildiginda haset ve kıskanclık duygularini tetiklerken dengeli kullanimi ise yeni bir yaşamı, enerjiyi ve bereketi getirir.

FIZIKSEL ETKILERI:

-Yatıştırıcı, sakinlestirici bir etkisi vardır.
-Sinirli ve tansiyonlu anları azaltır.
-Gerginliği ve kan basıncını dusurur,
-Hipnoz edici etkisi vardır,
-Duyguların dengelenmesine yardım eder ve
-Bakteri, virus ve diger mikroplara karsı dezenfektan rolu oynar.
-Kaslar ve kemikler uzerinde yapıcıdır.

Reklam

Ne Zaman KULLANILMALIDIR?

Sifa gucu yuksek olan Yesil huzur ve sukunet verir yesil ile tedavi edilebilir rahatsızlıklar arasında;
-Astım,
-Yorgunluk,
-Asabiyet ve cesitli sinir hatsallıkları,
-Kalp ve gogus sorunlari,

Yesil rengin kullanilmasinin fiziksel olarak sorun teskil edecegi onemli bir durum belirlenmemistir. Fakat dengesiz kullanildiginda asiri kiskanclik yaratabilir.

Tum renkleri dengeleyici rengi ile kullanmak onemlidir, yanlis kullanildigi taktirde renklerin negatif etkileri belirir.

Daha fazla bilgi icin bizlere ulasabilirsiniz.
Leyla Cag

Ingiltere: 0044 788 245 10 11

Kuzey Kibris; 0090 533 835 24 73

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

AURA KORUMA VE TEMİZLEME

Zaman zaman aura enerjilerinizin zayıfladığı olasıdır. Bunun çeşitli nedenlerinden bazıları; stres, aşırı yorgunluk, sağlığın bozulması …