Reklam
Home » 04 - Tamamlayıcı Tıp » SUNA DUMANKAYADAN SİGARA İÇİN KADINLARA BİTKİSEL ÖNERİLER

SUNA DUMANKAYADAN SİGARA İÇİN KADINLARA BİTKİSEL ÖNERİLER

Kadın olsun, erkek olsun, sigara içenlerin ten rengi mora yakın bir renktir. Özellikle sigara içen hanımlar, cilt bakımına daha da önem vermek zorundalar. Suna dumankaya sigara içen hanımların cilt rengini normale dönmesi için bitkisel önerilerde bulunuyor.
Sigara içen hanımlarda renk bozukluğu vardır. Bunu en iyi alan armut suyudur. Akşamları armudu yüzlerinde dolaştırdıkları zaman o kara sarılık tamamen beyaz pembeye dönüşür. Sigara içilmesinden yana değilim. Ama içiyorlarsa yapılacak bir şey yok, bari önlem alsınlar. Aldıkları kestane balı yesinler. O içi temizliyor çünkü. Avakado maskesiEğer kırışmak istemiyorlarsa dörtte bir olgun bir avakadoya 1 tatlı kaşığı bal ve çeyrek limon suyu sıkıp krem haline getirsinler. Bunu yüzlerinde 1 saat bile tutabilirler. Hiçbir yan etkisi yoktur. Bilhassa göz kenarlarındaki çizgilere, dekolte bölgesine, hatta elimize bile sürebiliriz. Cildi besleyen, regüle eden, optimal düzeye getiren özelliği vardır.
Reklam

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

AURA KORUMA VE TEMİZLEME

Zaman zaman aura enerjilerinizin zayıfladığı olasıdır. Bunun çeşitli nedenlerinden bazıları; stres, aşırı yorgunluk, sağlığın bozulması …