Reklam
Home » 04 - Tamamlayıcı Tıp » KUANTUM İYİLEŞME NEDİR?

KUANTUM İYİLEŞME NEDİR?

kuantum-iyilesme
Kuantum iyileşme, bireyin karşılaştığı herhangi bir fiziksel veya ruhsal probleme yönelik, bireyin bu rahatsızlığı ortaya çıkarıcı zihinsel harita kaynaklarını ele alır ve bu nedenlere yönelik bütünsel bir kuantum terapisini arz eder.
 
Kuantum düşüncenin temelinde yatan prensip; “insan yaşamında hiç bir şeyin nedensiz gerçekleşmediği ve insanın kaderinin tayin edildiği kaynağın, insanın düşünce gücünü aktive eden zihin haritası olduğudur”.
 
“Söz konusu, düşünce gücü ve bunu kullanan araç zihin, insanın lehine de aleyhine de işleyebilmektedir… önemli olan bu farkındalığı elde ederek, zihin haritamızı lehimize kodlayabilmektir”
 
Kuantum iyileşme sürecini teknik olarak ele aldığımızda, bunun tıbbi bir tedaviden ziyade, bireyin kendi sorununa yönelik, kendisinin uygulayabileceği bütüncül, tamamlayıcı bir zihinsel yaklaşım olduğu belirtilmelidir.
 
Kuantum düşünce sürecinde, bireyin rahatsızlığı ile ilgili farkındalığın sağlanması, rahatsızlığı iyi yönde dönüştürme yolunun yarısına eşittir. Ziraa, birey rahatsızlığının zihinsel kaynaklarının farkındalığına ulaşması ile birlikte, bu rahatsızlığı aktive eden zihinsel kaynakları da ortadan kaldırma yönünde harekete geçebilmektedir. Ayrıca, bilinçatı seviyesinde oluşmuş rahatsızlık temellerinin ortadan teker teker kaldırılması ile, bedensel veya ruhsal rahatsızlığın kalıcı ortadan kalkması sağlanmış olmaktadır. Bilinçaltı seviyesinde, rahatsızlığa sebep olan kaynakların varlığının devamı, rahatsızlıktaki iyileşmnin “geçiçi” kalmasına neden olmaktadır.
 
Kuantum iyileşme sürecinin temel prensibi; bireyin kendi duyguları ve bilinçaltı söylemlerinin farkındalığına ulaşmasıdır. Bir sonraki aşama ise bu duygu ve düşünceleri kontrol etmeyi öğrenmektir.
 
Rahatsızlığın kaynaklarına yönelik edinilen farkındalık ile bireyler genelde kendi uygulamaları ile rahatsızlığın olumlu yönde dönüşümünü sağlayabilmektedirler. Bazı diğer vakalarda ise bilinçaltı teknikleri ile, bireyin rahatsızlığına zemin hazırlayan bilinçaltı söylem şablonlarına alternatif söylemlerin bilinçaltına ulaştırılması ile olumlu dönüşüm sağlanmaktadır.
 
“Neden Ben” sorusunu kendisine yönelten bireye, kuantum düşünce bulgularının verdiği kaçınılmaz cevap ise: “çünkü sen bu rahatsızlığı farkında olmasan da istedin ve hala gereçekte istemektesin” olmaktadır.
 
Kuantum Düşüncenin yukarıdaki cevabı oldukça radikal gibi gözükse de, bilinçaltı hipnoz-terapi ve bilinçaltı çağrışım çalışmalarında karşılaşılan cevabın yukarıdaki cevap ile örtüşmesi tesadüf olmadığı belirtilmelidir.
 
İnsana dair herşey; zihin yapısında örülü düşünce kalıplarında yatmaktadır.
 

Kaynak: Değişime hazırım

__

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Reklam

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç

Bu şaşırtan mucize karışım sadece 2 besinden oluşuyor bununla birlikte, özellikle kadınlarda oluşan kistler ve …