Reklam
Home » 04 - Tamamlayıcı Tıp » HESAPLI GÜZELLİK İÇİN PRATİK ÇÖZÜMLER

HESAPLI GÜZELLİK İÇİN PRATİK ÇÖZÜMLER

Hanımların güzelliğine güzellik katan kozmetik ürünleri oldukça tuzlu ve cep yakan türden. Bir araştırmaya göre maalesef ülkemiz en pahalı kozmetik ürünleri satan ülkerler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Biraz olsun bütçemize destek olmak amacıyla güzellik ve makyaj malzemeleri ile ilgili naçizhane önerilerim olacak.
· Ojelerinizi buzdolabınızın kapak kısmında saklarsanız çok çabuk kurumalarını ve kullanılmaz hale gelmelerini önlemiş olursunuz ve dolayısıyla ojelerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer ojeniz kurumuş ise onun da çözümü var. İçine bir kaç damla aseton damlatarak bu sorunuda çözebilirsiniz.
· Manikür ve pedikür hanımların vazgeçilmez güzellik ve bakım unsurlarından birtanesi. Bu işlemleri güzellik salonlonlarında yaptırmak yerine evde kendinizin yapması hem bütçenize katkı sağlayacak hem de sağlık açısından daha sıhhatli olacaktır. Bildiğini gibi manikür ve pedikür yapılırken bir çok bulaşıcı hastalık riskiyle karşı karşıyasınız.
· Dudak parlatıcınıza bir avuç para vermek yerine kendi evinizde kendi parlatıcınızı imal edeblirsiniz. Nasıl mı? İşte gerekli malzemelerimiz.
6 çorba kaşığı rendelenmiş balmumu 6 çorba kaşığı susam yağı 2 çorba kaşığı bal
Yapılışı : Bütün malzemeleri bir kabın içersine boşalt.
Daha geniş bir kabın içine sıcak su koyarak, bu kabı içine yerleştir ve içindeki malzemelerin erimesini bekle. Karışım yumuşadığında ve kıvama geldiğinde, kabı dışarı al.
Karışımı kalınlaşıncaya kadar bir kaşık yardımıyla iyice karıştır ve bir kaba, örneğin eski krem kutuna boşalt. İşte parlatıcın hazır!
Sivilcelerinizle başınız beleda mı? Sabah kalktınız aynaya bir baktınız ki. O ne kocaman sinir bozucu bir sivilce size günaydın dercesine yüzünüzün ortasında duruyor. Tabi bu hemen halledilecek bir sorun değil. Düzenli bir cilt bakımı yapmanız sivilce sahibi olmanızı en aza düşürecektir. Evde yapabileceğiniz bir cilt maskesi tarifi. Emin olun cildiniz tam süoer olacak.
Bir tatli kasigi temiz kil .,
2 veya 3damla kayisi yagini maden suyu ile çamur kivamina getirin.Bunu temizlediginiz yüzünüze sürün. Kuruyana kadar bekletin. Kuruduktan sonra yüzünüzü ilik su ile yikayin. Cildinizdeki farki göreceksiniz. Bu işlemi haftada bir yaparsaniz sivilcelerdende kurtuldugunuzu görürsünüz.
· Rujunuz bitti ve artık süremeyaceğniz bir hale mi geldi ? Sakın ruzunuzu atmayın. Rujun asansaörünün içinde bulunan tüp kısmında sizi uzun süre idare edecek kadar ruj bulunur. Tüpte kalan kısmın içindeki ruju vazelin ile karıştırıp bir fırça veya kulak pamuğu yardımıyla rujunuz tamamen bitene kadar kullanabilirsiniz.
· Maskaranız bitti ve hiç süremiyorsunuz artık. Hemen yeni bir tane edinmek yerine, ağzını sıkıca kapattığınız maskarayı birkaç dakikalığına kaynar suyun içine koyun. Bu işlem, maskaranın içinin yumuşamasına ve senin de kurumuş olan maskaradan faydalanmana yardımcı olacaktır.
· Çok beğenerek kullanıdınız krem allığınız bitti ve yenisini almak size külfetli mi olacak ? O halde bir süreliğine pembe ya da şeftali tonlarındaki rujlardan yararlanmayı dene. İhtiyacın olduğunda yanaklarına hafifçe sürün ve güzelce dağıtın. İnanın, kimse farkı fark etmeyecek.

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Reklam

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473
Herkes
Kendi zihninde YARATIĞI HAPİSHANEDE YAŞAR.
VE Ancak
O hapishanenin Duvarlarını yıkarsa ÖZGÜRLEŞİR.
* Cavit ÇAĞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Elimizin Altındaki Mucizeler…

Hepimizin günlük yaşantısında karşılaştığı stres, yorğunluk, beden ağrıları konusunda hepimizin kolaylıkla uygulayabileceği bir takım basit …