Reklam
Home » 04 - Tamamlayıcı Tıp » HERBALİST PERVİN BULGAKTAN VÜCUT GÜZELLİĞİ VE FORMA SOKUCU ÖZEL TARİFLER

HERBALİST PERVİN BULGAKTAN VÜCUT GÜZELLİĞİ VE FORMA SOKUCU ÖZEL TARİFLER

Reklam

Herbailst Pevin Bulgak sadece cilt bakımı üzerine değil ,vücut güzelliği ve form kazandırıcı bitkiler üzerinde çalışmalar yapan bir güzellik uzmanı. Detokstan, yağ yakıcı çaylara çaylara kadar vücut güzelliğini ziçin pek çok tarifi, aşağıda bulabilirsiniz.
PERVİN BULGAK DETOKS TARİFİ :
2 adet enginar 1 bağ taze nane yarım çay bardağı kuşburnu 1 kereviz sapı 1 yemek kaşığı dağ kekiği , 1 litre suda kereviz sapı, engina ,kuşburnu ve kekik kaynatılır blendırdan geçirilir.Nane eklenir ve 10 dakika daha pişirilir. Akşam yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.7 gün boyunca yapılmalıdır.
METEBOLİZMAYI HIZLANDIRMAK İÇİN İÇECEK : Metabolizma hızlandırıcı ve ödem attırıcı içecek. Yemeklerden önce ve sonra 1 bardak içilebilir.. Hazırlanışı 1 tatlı kaşığı tane karabiber 1 tatlı kaşığı karanfil 3-4 adet kabuk tarçın 1 adet elma 1 adet limon 3 litre suya limon ve elma kabukları ve çekirdekleri ile iri doğranır, içersine karabiber, karanfil ve tarçın da eklenerek iyice kaynatılır..
YAĞ YAKICI ÇAY : 1 kabuk tarçın ½ çay bardağı civan perçemi 4-5 adet kakule tanesi 2-3 karanfil tanesi 1 zencefil tozu 2 çay kaşığı karabiber Hepsini blenderden geçir, 2 yemek kaşığı karışımı 5 bardak kaynar suya at, 15 dakika demlendikten sonra iç.
YAĞ YAKICI ÇAY 2 : 2 tatlı kaşığı tarçın 1 rendelenmiş suyu çıkarılmış yeşil elma 1 tatlı kaşığı toz zencefil 2 greyfurt suyu sıkılacak 1 portakal suyu sıkılacak 1 lt soğuk suya karıştır yemeklerden önce içilir.
VÜCUD SIKILAŞTIRICI YAĞ: 2 yemek kaşığı portakal yağı 2 yemek kaşığı çilek yağı 2 tatlı kaşığı. kayısı yağı 1 tatlı kaşığı. yasemin yağı 1 tatlı kaşığı. kantaron 2 çay kaşığı. susam yağı 2 çay kaşığı. avakado yağı karıştırılır. serin yerde 10 gün saklanır.Problemli yerlere yüz hariç sürülür.
ÖDEM SÖKTÜRÜCÜ VE HAZMI KOLAYLAŞTIRICI KARIŞIM: 1 çay bardağı rezene 1 yemek k anason 1 çay bardağı paptya 1 demet maydanoz 1 yeşil kabuklu elma 6 su bardağı sıcak suyun içinde 15-20 dakika demle akşamları 5-6 gibi 2 su bardağı iç. Buzdolabında 3 gün saklanabilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

AURA KORUMA VE TEMİZLEME

Zaman zaman aura enerjilerinizin zayıfladığı olasıdır. Bunun çeşitli nedenlerinden bazıları; stres, aşırı yorgunluk, sağlığın bozulması …