Home » 03 - Düşünce Gücü » TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR
TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

TALEP ET , SANA SUNULACAKTIRTALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

Her isteğiniz öyle ya da böyle gerçekleşir. Siz olması için onay verdiğinizden, evren onu yerine getirmek için bütün olasılıkları önünüze çıkarır. Evren vermek, sunmak, sağlamak, tedarik etmek üzerine kurulmuştur. Emin olamıyorsanız doğaya bir bakın. Ama bizler önümüze çıkan her fırsata, “yok almıyım; şimdilik bu kadarı yeterli, kalsın; hayır bu bana uygun değil; şimdi dursun sonra bakarız…” gibi tepkiler veririz. Çünkü bize istemek, talep etmek, almak, kabul etmek öğretilmedi ya da küçültücü bir davranış olduğu aşılandı! Nasıl talep edilir, evrenle nasıl iletişim kurulur, onun sunduklarına nasıl açık olunur bilmiyoruz! Dolayısıyla bu alanda çok fazla alıştırma yapmamız ve inatla kedimizi yeniden yapılandırmamız gerekli. Enerjinizi, alanınızı, bilincinizi yeniden yaratmaya var mısınız?

Talep etmek, “ben şunu istiyorum”, “bu ne zaman gerçekleşecek”, “olmadı, acaba ben haketmiyor muyum” yaklaşımlarının tam tersine içinde ihtiyaç, sınırlama, zorluk enerjisi olmayan bir alandan işlev yapmakla olur. Birincisi, İhtiyaç bilincinin içinden çıkmanız gerekir. “İstiyorum, ihtiyacım var, yoksunum” gibi sözler ve bu sözlerin çağırdıkları, isteklerinizin gerçekleşmesine yetmez, çünkü evreninizde yetersizlik diye bir kavram var. Her “ihtiyacım var” dediğinizde evreninizdeki bu yoksunluğu pekiştiriyorsunuz. İkincisi, zihinden işlev yapmak olasılıkları sınırlar. “Bu isteğimin gerçekleşmesi için şunlar gerekli; bu yolu takip edersem ancak o zaman olur; tek çözüm bu ama benim de elimde araçlarım yok dolayısıyla olmaz; Bittim ben!”. :)) Gerkekten mi? Bir sonsuz varlık nasıl bitebilir? Yaşamın sonsuz olasılıkları varken neden doğrular ya da yanlışlar ile uğraşıp sınırlamalar getirelim? Üçüncüsü, zorluk, imkansızlık, üzüntü, yılgınlık içinde olmak… Şöyle düşünün; İstediğiniz şeyi elde ettiğinizde üzgün mü olacaksınız? Bu yaşamınızı zorlaştıracak mı? Cevap hayır ise, neden kalbinizi ol’maya ve al’maya açmıyorsunuz? İstekleriniz gerçekleştiğinde bu sizi nasıl hissettirir? Eğer harika ve sihirli hissettiriyorsa, yaşamınızdaki her şey size daha mucizevi yollarla gelmez miydi? İstediğiniz şeyin kendisi olun o zaman, en azından olmaya açın kendinizi. Farkedeceksiniz ki, enerjiyi değiştirdiğinizde bütün gerçekliğiniz değişmeye başlayacak.

İsteklerinizin nasıl gerçekleşeceği sizin işiniz değil, evrenin işi. Siz talep edersiniz o yerine getirir. Talep etmenin en etkili yolu soru sormak. Zihinsel sınırlamalara, sonuçlandırmalara, yargılara girmeden kolaylıkla soru sorabiliyor olmaya gönüllü müsünüz? Eğer seçerseniz, şimdiye kadar size öğretilenden çok farklı bir gerçekliğe kapılar açabilirsiniz. Kendi gerçekliğinizi yaratabilirsiniz.

Cevaplarda değil soruda olursanız bu mümkün. Etrafınızdaki birçok kişinin “asla yapamazsın” dediği bir sürü şey, size çocuk oyuncağı gibi gelir. Yeter ki istediğiniz şeyin sorusu olmaya gönüllü olun.

Nasıl soru sorulur?

Sorularınız sonuna soru işareti konulan karar cümleleri olmak yerine, açılım yaratacak türde olmalı. Esnek olmalı ve hayallerinizin de ötesindeki olasılıkların kapısını açmalı. Gerçekten sormalısınız! Sorunun kendisi olmalısınız.

Aşağıda sizin için bir kaç soru örneği ekliyorum:

 Yaşamımın nasıl olmasını isterdim?

Bana en çok hangi seçimler hizmet eder?Buradaki sonsuz olasılıklarım nelerdir?

……………..’nın kolaylıkla gerçekleşmesi için neler mümkün?

……………..’nın kolaylıkla gerçekleşmesi için ben nasıl bir enerji, alan ve bilinç olabilirim?

……………..’nın kolaylıkla gerçekleşmesi için neyi algılamam, bilmem, olmam ve alıp kabul etmem gerekir?

Yaşamıma beni daha genişletecek ve yaşamımı kolaylaştırıp neşeyle dolduracak bugün ne ekleyebilirim?

Burada başka neler mümkün?

Talebinizi belirlediniz, onu açılım dolu bir soruya çevirdiniz, cevaplar üretmeksizin sorunun kendisi oluyorsunuz ve bir adım daha ekleyelim buraya:Soruyu sorduktan sonra, “Buna engel olan her şeyi yıkıp yaratımını tümüyle iptal ediyorum” deyin ve temizleme cümlesini kullanın.

*Right and wrong, good and bad, POC and POD, all 9, shorts, boys and beyonds.

Bırakın engellerin hepsi enerjetik olarak kolayca temizlensin.

*Right and wrong, good and bad, POC and POD, all 9, shorts, boys and beyonds.® Access Bilinç Sistemi’nin temizleme cümlesidir. Sorularla birlikte ortaya çıkan ağır enerjiyi temizlemekte kullanılır. Access Eğitimlerinde içeriğinden ayrıntılı şekilde bahsedilir. Henüz bilmeyenler için, bu cümleyle ilgili harika olan anlamını bilmeseniz de çalışır.

Yaşamımızdaki mucizelerin artarak çoğalması için neler mümkün?

*  Çiğdem Uysal

TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel:0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR
Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Doğru olan
Bir Kurtarıcı beklemek değil.
Elini Taşın Altına Koyarak,
Kendi sorumluluğunu üstlenmektir!
Unutma;
Bu hayatta herkes kendi hayatının
Başrol oyuncusudur.

* Cavit ÇAĞ

TALEP ET , SANA SUNULACAKTIR

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

KIZILDERİLİLERİN ŞEREF YASALARI

KIZILDERİLİLERİN ŞEREF YASALARI

1 – Dua etmek için güneşle birlikte kalk. Tek başına dua et, sık sık dua …