Reklam
Home » 01 - Sonsuz Şifa » SONSUZ ŞİFA ENERJİSİ BİREYSEL SEANSI NEDİR NASIL YAPILIR?

SONSUZ ŞİFA ENERJİSİ BİREYSEL SEANSI NEDİR NASIL YAPILIR?

10435840_416719728467719_4507722388789036623_n

Sonsuz Şifa Enerjisiyle Yaşam Terapisi Nedir ? VE Nasıl Yapılır?

Bilinçaltinin deneyimlerimizi kodlayarak sıralamasına ‘Ömür, Yaşam’ diyoruz. Böylece, Yaşam, bilincin deneyimlerini kodlayarak bilinçaltına (hafızaya) kaydederken takip ettiği sıralama sistemidir. Yaşam Terapisi (Sonsuz Şifa Enerji Terapisi) Kaynağı geçmiş deneyimlerden oluşan bilinçaltı kararlarının İstenmeyen ve yaşamımıza zarar verenlerinin Temizlenip güncellenmesidir. İnsan olarak hepimiz geçmiş olayları anımsar, şu anı yaşar ve gelecekle ilgili hayaller kurarız. Kendimize soralım, hiç düşünmeden, bilincimizin dışında, geçmişle geleceğin nasıl farkina varabiliyoruz? Yani herhangi bir deneyimin geçmişte olup bittiğinin ya da henüz gerçekleşmediğinin farkına nasıl variyoruz?

Bugüne kadar yaşadığımız deneyimler ve deneyimlerimizin sonucu aldığımız kararlar, inançlar, değerler, duygular zihnimize bilinçaltımız tarafından kodlanmıştır. Böylece biz, yine bilinçaltımızın yönetiminde, nelerin geçmişte yaşandığını ve nelerin henüz yaşanmadığını biliriz. Tüm bireysel öğrenme, davranış ve değişim kişinin bilinçaltında gerçekleşir. Kişi değişimi ne kadar isterse istesin bilinçle davranışlarının asıl nedeni olan kaynağı değişteremez.

Kişinin güncelliğini yitirmiş ve bugün için duygu, düşünce ve davranışlarını olumsuz yönde etkileyen bilinçaltı kararlarının, oluşumunda sağladığı yararlı öğrenilenleri saklı tutarak, günün koşullarına göre uyarlanmış şeklinin bilinçaltına yeniden kodlanmasıdır. Sonsuz Şifa Enerji Terapisi  Enerji hatlarıyla kozmik kaynağa bağlanarak Yapılan bir  Bilinçalti çalışmaşı olduğu için kesinlikle birebir terapi yapılır. Bu yazıdan birsüre önce keşfettiğim ve bu süreçte bir çok kişi üzerinde test edip, son haline getirdiğim, kendime ozgu olan yepyeni bir enerjiden ve onu kullanma  teknikniğinden bahsedeceğim. Kıbrıs’ta  bircok kişi üstünde test etme fırsatı bulduğum bu tekniğin ,kalıcılğını görmek beni mutlu ediyor ve istediğim sonuclara ulaştığım  içinde bunu acıklama kararını aldım.

Tekniğin ismini ‘Sonsuz Şifa’ Koydum

Tekniğin İçeriği:

Sonsuz Şifa Enerji Terapisi, kişide bulunan negatif duygu blokajlarını kırarak temizler ve yerlerine Kosulşuz Sevgi ve Sınırsız Barış enerjilerinin Titreşimi ile Kişinin Fiziksel,Zihinsel, Duygusal ve Ruhsal bedenleri tam anlamıyla uyum içine girerek Dengelenir Bütün dengelendiği için Mucize olur ve Şifa gercekleşir. Bu çalışma esnasında kişiye düşen tek şey, gözlerini kapatıp, yatmak ve hiç birşey düşünmeden beklentiye girmemesidir. Geri kalan bütün aşamaları benim aracılığım ile Sonsuz Şifa enerjileri yapmaktadır, böylece gelen kişi çok az efor sarfetmektedir.

Bu aşamalar şunlar:
1) Sonsuz Şifa Enerji Yüklemesi Yapıyorum (Yaklaşık 60 dakika sürüyor)
a) Ben Danışanımın aura alanıyla kendi aura alanımı birbirine bağlıyarak
Titreşimi yükseltiyorum beyin dalgalarımı alfa- teta boyutuna çekip,
Danışanımın analiz eden zihnini aşarak, bilinçaltına ulaşıyorum, yani    karşılıklı enerji boyutunda bilinçaltı bağı kuruyorum.Ve aurada bulunan Düğümleri çözüyor ve yırtıkları dikiyorum.
b) Bu bağ kurulduktan sonra, onun sorununun bulunduğu bölgeyi enerji
dalgası bombardımanı diyebileceğimiz bir usulle nötralize ediyorum.
c) O esnada, analiz eden zihni aştığımdan dolayı, gereken Şifa enerjisini
verip nötrlenme durumunu sabitliyorum.

2) Mayalama dediğim bölüme geçiyorum (15 dakika sürüyor)
a) Nötrlenen kısımda Sonsuz Şifa enerjisi kendi yerini tam olarak alabilsin diye danışanımı Daha yüksek Kozmik enerjilere bağlayarak bir süre yalnız bırakıyorum anlamsız bir durağanlık duygusu olmaması için nese, cosku, rahatlık, huzur vs.. gibi pozitif duyguları oluşturması için uygulamayı uzaktan yönlendiriyorum.
b) Daha sonra gelip Aramızdaki bilinçaltı enerji bağını ortadan kaldırıyorum ve uygulamayı bitiriyorum.
Bu aşamada genelikle şifa gercekleşmiş oluyor. Eğer bitmemişse üçüncü bölüme geçiyorum.

3) Silkeleme Bölümüne geçiyoruz (süre 60-90 dakika Travmaya göre değişir)
a) Eğer Travmadan geriye birşey kalmışsa silkeleyip onlarıda siliyoruz. Uygulama sonunda, kişi ya o durumu artık hayaline bile getiremiyor ya da getirse bile kendini çok iyi hissediyor.

Yoğun travmalar, Kronik hastalıklar bile bu yöntemle birkaç seansta ortadan kalkabiliyor. Yani Gelen kişinin üstüne düşen sadece izin verip şifayi istemesidir, bunun dışında uygulaması gereken herhangi bir rutin, dokunma ya da kendisinin yapması gereken bir uygulama sıralaması yok, bu da kişilere kolaylık sağlıyor. Bunun haricinde, çok kısa sürede negatif duygu temizlendiği için, 2.30-3 saatlik bir seansta bir çok negatif duruma çalışmak mümkün hale geliyor ve böylece zamanı en verimli şekilde maksimum fayda ile kullanıyoruz.

Sonsuz Şifa Enerjisi’ni nerelerde kullaniyorum:

• Geçmişin izlerinden arınmak istiyorsaniz
• Sevgilinizle ayrıldınız, kalbiniz kırık ve canınız yanıyor
• Kilo sorununuz var, devamlı rejim halindesiniz
• Kedi, köpek, uçak, yükseklik, böcek, karanlık fobiniz var
• Uykusuzluk çekiyorsunuz
• Cinsellikte sorunlar yaşıyorsunuz
• Her turlu yaşadığınız Fiziksel ağrılardan Migren,Bel,boyun diz vb.
• Fobiler,Tikler,Alerjiler,Panik Atak
• İş hayatınız stres içinde geçiyor
• Monotonluk ya da depresyon yaşıyorsunuz
• Sigarayı, Alkolu, Kumarı vb. bırakamıyorsunuz
• Hertürlü Bağımlıklarda
Ve daha deneme fırsatı bulmadığım bir sürü sorun olabilir Denedikçe deneyimlerimi aktaracağım…

İşte size bütün bu sorunları aşmak ve yaşamınızda olumlu değişimi başlatabilmek için birkaç saate kurtulabileceğiniz mucizevi bir yöntem:
Sonsuz Şifa Enerji Bireysel Terapisi. Anlık sorunlardan, köklü ve derin problemlere kadar her konuda bilincinizi olumsuz kayıtlardan arındırıp, hayatınıza köklü değişimler ve güzel yenilikler getirebiliriz.

Reklam

Kısacası Korku, kaygı, içerleme, öfke, heyecan, üzüntü, süphe, travmatik hatıralar, ağrılar, fobiler, tikler, negatif inançlar vb. duygu blokajlarını ortadan kaldırmak ve pozitif olanı yerleştirmek amaçlı kullanmaktayım.

Sonsuz Şifa Enerjisi – Koşulsuz Sevgi Sınırsız Barıştır!

KİMLERE UYGULANIR?
Aklî dengesi yerinde olan her kişiye uygulanır.

UYGULAMA ALANI:
Kişisel gelişime engel olan tüm davranışların değişimine uygulanır.

Sosyal çevrede kabül görmeyen davranışlar kendi yaşamınızı kendiniz kontrol edip, istediğiniz hedefe zahmetsizce kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz .

Bütün Hastalık ve Sorunlarımızın başlangıc noktası Enerji Hatlarıda oluşan Blokajlar ve Bilinçaltımızdır. Bakış açımızı Pozitif yönde değiştirmek Hayatımızı ve Rahatsızlıklarımızı pozitif yönde iyileştirir.

Sonsuz Şifa Enerji Bireysel Terapisi her türlü sorunlarınızı danışabileceğiniz bir Şifa Merkezidir… Hayatınızın her alanında size yardımcı olabiliriz.

Cavit Çağ

_____

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Tel: 0533 835 2473

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Damarlarınızı Temizlemek İçin Doğal Çözümler | Sonsuz Şifa

Damar tıkanıklığı kalp krizine neden olabilir. Bu yüzden, yaşam kalitenizi arttırmak için damarlarınızı “temiz” ve …

4 Yorumlar

  1. Hi, good post. I have been wondering about this issue,so thanks for posting. I’ll definitely be coming back to your site.

  2. Pretty good post. I just stumbled upon your site and wanted to say
    that I have really enjoyed browsing your blog posts. Any way
    I’ll be subscribing to your feed and I hope you post again soon!

  3. This was a very good read by you looking forward to read more very soon.

  4. You you could change the post name Sonsuz Şifa Enerjisi Nasıl Yapılır? | Sonsuz Şifa to more catching for your blog post you write. I loved the post withal.