Reklam
Home » 01 - Sonsuz Şifa » CAVİT ÇAĞ KİMDİR?

CAVİT ÇAĞ KİMDİR?

Cavit Çağ
Cavit Çağ

1959’da Kıbrıs’ta doğup  20 yıl İngiltere’de yaşadıktan sonra Cavit Çağ. Şimdi  yılın bir bölümünüde İngiltere’de, Kıbrıs’ta ve Türkiyede’ki danışanlarına  bireysel Terapi ve Seminerler düzenliyor. 1998 yıldan bu yana devam eden ve yaşadıkça devam edecek olan ‘Hayat Üniversiteside-  Beden,  Zihin,  Ruh sağlığı ve Bütünlüğü‘ başlığı altında aldığı eğitimler;  Pek çok  iyileştirme kişisel gelişim ve ruhsal farkındalık çalışmasının yanısıra, 13üncü Oktav LAHOCHİ enerjisi,Tibetyan Reiki, Acupressure Teknikleri,  Nefes,  Reiki,  Renk  Terapisi, Quantum Touch, Shambala, Karuna ki,  Ho’opoonopono Teknigi,  Kristal Pyramid Enerjisi,  Etheric Crystaller,  EFT (Duygusal Özgürleştirme Teknikleri) , NLP  Life  Coaching, Metadronun Gökkuşağı enerjileri,The Reconnection, ve Bilincaltının  gücü konularından olmuştur.

2000 yılından bu yana  beden-zihin- ruh gelişimi ve farkındalığı konularında araştırmacı kimliğiyle çalışmalarına devam ederek araştırmalar yapmakta, kişisel gelişim ve farkındalık konularında ve birçok değişik başlık altında Bireysel Terapi ve seminerler vermektedir.  Bireysel danışmanlık çalışmalarıyla  ‘farkındalık’  konularına ilgi duyanlarla buluşmaktadır.   Cavit Çağ ’ın, uyguladığı Sonsuz Şifa bireysel seansları danışanlarının bilinçaltında yaptırdığı farkındalık ve iyileştirme çalışmaları,  Fiziksel iyileşme, bilinç ve ruh  düzeyinde değişim ve dönüşüm sağlayarak kişilerin hayatlarında köklü şekilde olumlu sonuçlar yaratmaktadır.

Araştırmacı kimliğinden kaynakanan ve 2007 y
ılında Terapileri sırasında elleriden akan enerjinin uyumlanmış olduğu enerjilerden farklı bir enerji oduğunun farkına vardıktan sonra Bu enerjiyi keşfetmeye ve terapilerinde test ederek geliştirmeye çalışıyor 2007 yılından beri terapilerinde, çok kısa sürede Topyökün şifalar gerçekleşmekte, Mucizeler yaşanmaktadır. Bunun yanısıra bu enerjiyi kulandıkça Kulanım alanında büyük gelişmeler  her geçen gün katlanarak çoğalıyor .Şimdi, Adına Sonsuz Şifa Enerjisi dediği Bu enerjinin derin bağlantısının sağlanbileceği ”Kendinle Barış Dünya seninle barışmaya hazırdır” sıloganıyla, Sınırsız Barışın  Koşulsuz sevgiden geçtiğinin Farkındalığıyla danışanları ile paylaşmak üzere Sonsuz Şifa sitesini oluşturarak bu yeni enerjiyi yaygılaştırıp  büyütebilmek için  deneyimlerini bu siteden Dünyaya aktarmayı seçerek, yayıncılık sektöründeki yerini, okurları ve danışanları ile sıcak bir sevgi ve güvenbağı kurarak farklı bir çizgide sürdürmektedir.

Cavit ÇAĞ diyor ki;

Sonsuz Şifa enerjisi bireysel seansı NEDİR..?

Başınıza GELEN Herşeyin sorumlusu SİZSİNİZ..
Hastalıklar da dahil..
Bunu KABUL ederseniz SONSUZ ŞİFA sizinle olur..
Düşüncelerinizi değiştirirseniz Kaderinizi de değiştirirsiniz.

Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız…
Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yormuşsa… Sonsuz Şifa enerjisi bireysel seansı alabilirsiniz. Sonsuz Şifa enerjisi bireysel seanslarında kör inançlarımızıdan, korkularımızdan, önyargılarımızdan aşk acısından vb. kısacası kişiliğinizi oluşturan ailemizden ve çevremizden aldığımız olumsuz kalıplardan atalarınızdan ( karmadan) gelen negatif kalıplarınızdan tamamıyle arınabilirsiniz. Kendiniz olmanızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı ve kaliteli yol alır. Mutlu sağlıklı ve başarılı bir hayata adım atmış olursunuz..

Reklam

Neden bir insan üzgünken diğeri mutludur?
Neden bir insan korkak ve endişeliyken diğeri inanç ve güven doludur?
Neden bir insan amansız olduğu söylenen bir hastalıktan kurtulurken diğeri iyileşemez?
Neden bir insanın güzel, lüks bir evi varken diğeri derme çatma bir yerde yaşamak zorundadır?
Neden bir insan tam bir başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir?
Neden bir konuşmacı ilgi çekici ve son derece popülerken, diğeri sıradan ve sönüktür?
Neden bir insan işinde ya da mesleğinde bir deha iken, diğeri hayatı boyunca hiçbir şey yapmadan ya da başarmadan düşe kalka yürümeye çalışır?
Neden bu kadar fazla hoşgörülü ve ahlaklı insan zihnindeki ve bedenindeki olumsuzlukların acısını çekiyor?
Neden ahlaksız pek çok kişi başarılı, zengin ve sağlıklı olup bunun keyfini çıkarıyor?
Neden bir insan mutlu bir evlilik sürerken diğeri evliliğinde mutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşıyor?
Bu soruların yanıtı, bilinç ve bilinçaltınızın işleyişinde gizli olabilir mi?
Kesinlikle evet.

• Profesyonel başarı
• Spor ve sahne performanslarının arttırılması
• İlişkiler
• Utangaçlık
• Bağımlılıklar — kumar, alkol, kişi, uyuşturucu vb
• Tüm fobiler – yükseklik, uçak, yılan,kedi vb
• Topluluğa karşı konuşma
• Travmatik olaylar
• Korkular ve endişeler
• Bir yakının kaybı
• Aşk acısı
• Suçluluk, öfke temizliği
• Migren – fibromiyalji
• Ağrılar
• Panik atak – kaygı bozuklukları
• Obsesif kompulsif bozukluklar
• Depresyon
• Dikkat bozukluğu, hiperaktivite
• Strese bağlı şikâyetler
• IBS (Hassas Bağırsak Sendromu)
• Tüm psikosomatik şikâyetler
• Kilo sorunları
• Sigarayı bırakmak
• Uykusuzluk hastalığı
• Vajinismus

Cavit ÇAĞ
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSLARIYLA
Kişisel, ruhsal ve duygusal çöp duygularınızı alıp yerine sizi geliştiren, dönüştüren, esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak, yaşamınıza kalıcı kalite getirerek, aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor.

Tel: 0533 835 2473

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte SONSUZ ŞİFA sizinle olsun.

 

1375696_310569169082776_1895426343_n

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Başkalarırdan DEĞER beklememe GEREK YOK Ben çok DEĞERLİYİM. | Sonsuz Şifa

Her Kadın ya da Erkek Kendine özgüdür Kendimi başka birileriyle kıyaslamama Gerek yok Birileri istedi …

11 Yorumlar

 1. Cagdas Sahbaz

  iyi gunler, BRT de konuk oldugunuz programı izledim ve çok begendim. internet sitenizde cok bilgilendirici ve insanlara ısık tutuyor. Calısmalarınız icin cok tesekkür ederim. Daha saglıklı, daha mutlu, daha bilincli yarınlar dilerim.

 2. Merhaba,

  Bende sizin internette videolarinizi izledim, herseyi cok güzel özetliyorsunuz. Hayata ve Yasama bakis aciniz gercekten insanin ufkunu genisletiyor. Kuantum Fiziginle yakindan ilgiledigim icin, bilgileriniz benim icin de cok degerli. Internet sitesi de süper, renkler ve grafikler.

  Sizde bir sorum var, depresyon haplarindan (antidepresan) kurtarabiliyormusunuz energy tekniginizlen, ve depresyon da bir energy bozuklugu mudur? Tamamen giderebilinir mi.

  Ayrica siz Ingilterede mi kaliyorsunuz cogu zaman, yoksa ülkenizde mi (Kibris, Türkiye)

  Calismalarinizin devami dilerim, ve energiniz hic bitmesin.

 3. gülsen gürel

  cavit bey en son 9.önerinizde güzelbirsoru soruyorsunuz hayatınızı tekrar yaşamak isteseydiniz,bir olayı yaşamama seçeneğiniz olsaydı bu ne olurdu çok güzel bir soru o zamanlar elimizden bir su gibi akıp gitti malesef dönüşü yok 31 yaşındaki kısmi beyin felçli çocuğum oğlum acaba sağlıklımı olurdu bu kadar sene hem o çocuğun sorunu ile mücadala et hem hayatın acımasızlığı ile mücedele et hemde hiç birşey yokmuş gibi ter şey tozpembe gibi yoluna devamet çokzor ama bizler inançlı insanlarız elbette allahıma şükrederek hemde çok şükür ve hamd ederek irademi kullanarak bu günlere geldim tıplamalar bu zorluklar karşısında çok hafif kalıyor ama yinede tatbik etmeye çalışıyorum inşallah allahın izniyle bu z<orlukları kolay geçirerek hayatımı devam ettireceğim ilgilerinize teşekkürler

 4. INTERENNET SAYFANIZ

 5. ltf. konular ile ilgili bilgileri benim ile paylaşırmısınız

 6. Selam

 7. Merhaba

 8. Merhaba Özge hanım

 9. acaba seans ücreti nekadardır bilen varmı?