”SES FELCİNDE” MUCİZEVİ İYİLEŞME..

Sonsuz Şifa Bireysel Enerji Terapilerine KATILAN DANIŞANLARIMIN Geri Bildirimleri..

İki yıldan beri Ses Felci geçiriyordum Tüm sesimi yitirdim ağzımdan en ufacık bir ses dahi çıkaramıyordum. Hatta yeni doğan çocuğuma doya doya sarılıp ”Babam” ya da ”Yavrum” bile diyemedim. Hayatım tam bir kabusa dönüştü. Kıbıs’ta Gerek Rum, Gerek Türk tarafında gitmediğim hastahane kalmadı. Londra ve İstanbudaki en ünlü doktorları gezdim hiç kimse bana bir çare bulamadı.Çok bunaldım depresyona girdim, tam intihari düşündüğüm bu dönemde Dayım geldi ve bana ”İngiltereden Kıbrısa bir adam geldi enerji terapisti diyorlar. Öyle çözülmeyen şeyleri çözermiş, istersen bir de onu deneyelim” dedi. Ne yalan söyleyim Bu kadar uzmanın çözemediği şeyi ne yaptığı belli olmayan bu adam nasıl iyileştirecek diye düşünerek önce gitmek istemedim, ama dayım ısrar edince onu kırmamak için gittim.

Sonsuz Şifa Enerji Terapisti Cavit Çağ’la Böyle tanıştım. İyikide Gitmişim. Daha seansa başlayalı 15 dakikka olmuş ya da olmamıştı ya da bana öyle geldi boğazım tıkandı nefes alamadım, korkunç bir öksürükle sarsılmaya başladım, Cavit bey koşup bana bir bardak su getirdi. Su içtikten sonra boğazımdan hırıltı şeklinde ses çıkarmaya başladım. Giderek kısık da olsa sesim gelmeye başladı. Çalışmayı sürdürdükçe sesim netleşti. Kendi sesimi duydukça heyecanlanıyor Cavit beyin söylediği her şeyi anında yapıyordum. Benim sesim geri gelmişti. Önce rüya görüyorum sandım.. Korktum kendimi çimdikledim rüya değildi.. Ben konuşuyordum Konuştukça sesim gürleşti artık eskisi gibi sesimi kullanıyordum. Gözlerimden yaşlar süzülürken ben şarkı söylüyordum. Cavit beyin ellerine öylece sarıldım bu kutsal elleri öptüm ..Bu inanılmaz bir mucizeydi..

Ailem beni dışarıda bekliyordu onlara bu MUCİZEYİ anlatmak için hemen yanlarına koştum. Dayım ve eşim sesimi duyduklarında ”BU KONUŞUYOR BE” diyerek düşüp bayıldılar. Ailemle, ben orada olan bütün insanlar şok içindeydik. Aynı zamanda sevinçten yerimde de duramıyordum. Koşup haykırmak istiyordum Sizlere bu duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorurum. Tek birşey söyleyebilirim BUNU YAŞAYAN BİLİR, YAŞAMAYAN İNANMAZ.. Bu bir mucizeydi. Bunca uzmanın iyileştiremediği bu rahatsızlığı bu adam nasıl başardı hemde hiç bir ilaç, hiç bir alet kulanamdan. Başta inanmadığım ve hala daha ne yapığını anlayamadığım ama Bana hayatımı, SESİMİ geri veren Sonsuz Şifa Enerjisine ve onun uzmanı olan Cavit Çağ’a sonsuz şükranlarımı sunarım. Herkesin bu seansları mutlaka denemesini öneririm Teşekkürler Sonsuz Şifa, Teşekkürler Cavit Çağ.
Yaşadığım sürece bu olayı hiç unutmayacağım her yerdede hiç çekinmeden anlatacağım. Cavit BEY yüreğine ellerine sağlık başarın daim olsun
Seni çok seviyorum

Saygıyla o kutsal ellerinden öperim

* Çetin Faris (Kıbrıs)

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINI

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.