”Seni Seviyorum” Cümlesinin Sihrini Bu Çalışmayla hayatınıza getirebilirsiniz.

”Seni Seviyorum” Sihri

Hayatınızda var olan olumlu olumsuz tüm her şeyde değişim ve dönüşüm sağlayacak sihirli cümle.

Kalpten gelen sevginin var olduğu yerde olumsuz herhangi bir durum olamaz. Sevdiğiniz insanla sevgiyi paylaştıkça sevgi daha da artar. Sizde olumsuz hisler ortaya çıkaran herhangi bir insana da sevginizi verdikçe o insan ya hayatınızdan çıkar gider ya da dönüşür.

Sevgi yaşamın sihridir.

Küçük bir çalışma paylaşmak istiyorum sizlerle.

Gözlerinizi kapatın, derin derin nefes alın verin. Şimdi kalbinize odaklanın yoğun olarak sevgiyi kalbinizde hissetmeye başlayın. Sevgi yoğunluğu yeterli değilse “Evrensel sevgiye bağlanıyorum, tüm kalbimin ve bedenimin sevgi ile dolmasını talep ediyorum” dedikten sonra sevgi akışını hissedin ve tüm hücrelerinize sevgi dolana kadar derin derin nefes alın verin. Tepe çakranızdan saf sevgi girmeye başlıyor ve tüm bedeninleriniz bu güzel enerji ile doluyor. Yüzünüzde bir gülümseme oluşuyor. Kalbinizde bu sevgiyi hissediyorsunuz. Kalbiniz genişliyor ve ferahlıyor; mutlusunuz. Şimdi yüzünüzde olan gülümseme devam ederken sevmekte zorlandığınız sizi yaşam içinde zorlamış olan insanı karşınızda imgeliyorsunuz. Onu görürgörmez ” …. (Adını ve soyadını söyleyip) seni seviyorum.” cümlesini sürekli tekrarlıyorsunuz. Her seni seviyorum cümlesini tekrarladığınızda kendinizi çok daha güçlü hissediyorsunuz. Sevgi aydınlığın gücüdür. Bu cümleyi tekrarlamayı sürdürdükçe kalbinizden başlayıp etrafınıza beyaz ışık yayılmaya başlıyor.

Siz çok güçlüsünüz. Bu beyaz ışık ve seni seviyorum sözü karşınızdaki kişiye kadar ulaşıyor. Sizi ve onu kaplıyor. Bulunduğunuz odayı kaplıyor, bulunduğunuz evi kaplıyor. Sevgi ve ışık genişleyerek yayılıyor sizden.

Tekrarlamaya devam ediyorsunuz ” …. (Adını ve soyadını söyleyip) seni seviyorum.” Siz bu cümleyi tekrarladıkça izin verin o kişiye karşı hissettiğiniz sevgi dışındaki tüm duygular sadece sevgiye dönüşsün. Siz ona karşı bu kadar yoğun sevgiyi ve ışığı sunduğunuzda ya bu insan size sarılacak ya da sizin olumlu enerjinizden rahatsız olup gidecektir. Her iki durumda da sizin için hayırlı olan durum gerçekleşmiştir. Olanı olduğu gibi kabul edin. Gerçekleşen hissettiğiniz her ne olursa olsun sevgi ve ışığı yaymaya devam edin. Huzuru hissettikten sonra. Sevgi enerjisine size destek olduğu için teşekkür edin ve dilediğiniz zaman gözlerinizi açabilirsiniz.

Seni seviyorum.

  • Yasemin Derya Metin

 

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan

Cavit ÇAĞ‘la görüşebilir daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

SAKIN Durma.
Evren boşluk sevmez.
Anında doldurur
SEN
Her durduğunda
Başka bir varlığa dönüşürsün
VE onun kaderini yaşarsın.
SEN SAKIN Durma.

* Cavit ÇAĞ