Reklam
Home » 07 - Ruhsal Mesajlar » YAŞLANMAYI YAVŞALATMAK

YAŞLANMAYI YAVŞALATMAK

 

Yaşlanmayı yavaşlatmak

Evet bunu manyetik, kimyasal, enerjisel ve boyutlar arası düzeyde yapabilirsiniz. Şimdi boyutlar arası düzeyden söz edelim. Boyutlar arası bölümünüz hızlanmakta, içinde saat bulunan kimyasal bölümse görünüşte aynı kalmaktadır. Ama ikisini bir araya getirdiğinizde, yani Ruhla biyolojiyi birleştirdiğinizde ilginç bir sürece sahip olursunuz. Boyutlar arası siz hızlanmakta, bu da kimyasal bölümünüzün yavaşlar görünmesine neden olmaktadır. Peki hangisi gerçek sizdir?  Birçoğu ikisi arasında bir fark olmadığını söyleyecektir, ama vardır.  Boyutlar arası siz daha hızlı yaşayabilir, daha fazla enerjiye sahip olabilir ve daha az uyuyabilir. Bu nerdeyse saatin tıkırtıları arasında zaman yaratmaya, biyoloji hala eski hızında çalışırken aktif biçimde yaşadığınız bir zaman yaratmaya benzer. Zaten zamanı bu göreli prensipten ötürü sıkıştırabilirsiniz. İşte bu boyutsal göreliliği anlayarak yaşlanma sürecini yavaşlatma yeteneğine sahipsiniz.  Ey insan kılığındaki melekler, hücrelerinizin yaşlanmasıyla ilgili yaşam realitenizi değiştirme yeteneğine sahipsiniz. Ama yineliyoruz ki, bunu yapabilmek için ruhsal sizle hücresel siz arasında bir iletişim olmalıdır.

İkisi de ruhsal sizin bir karışımı haline gelmeli, bedeninizdeki her hücre buna dahil olmalıdır. Bu realitenin göreliliğini yaratır. Bu sihir değildir. Bedeninizde ne kadar uzun yaşayacağınızı, metabolizmanızın ne kadar hızlı çalışacağını düzenleyen bir kimya vardır. Eğer bu kimyaya değişmesi için sinyaller gönderirseniz hücreleriniz daha yavaş çalışan içsel bir saate sahip olacaktır.  Ama kendinizi geçmişte, yani yaşamınızın büyük bölümünde hissettiğinizden farklı hissetmeye hazır değilseniz bunu yapmayın, çünkü bu değişim anlayışınızı, uygulamanızı, bilgeliğinizi ve izninizi gerektiren gerçek bir şeydir.  Özetlersek, boyutlar arası insan daha hızlı titreşmeye başladığında beden harikulade biçimde çalışmaya başlar, zaman aşılır ve hücreler daha az yaşlanır.   Bazı şamanlar öldüğünde hücrelerinin ölümün farkında olmamasının sebebi budur.  Hücreler yaşamını sürdürür ve bedenin normal dağılma süreci uzar. Sözünü ettiğimiz süreç tam olarak böyle bir süreçtir.

* KRYON

______________________________________________

Reklam

 

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız
Kendinize bir armağan alın..
Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSLARIYLA
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinleri
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisini,
Sevince, neşeye, mutluluğa dönüştürerek, esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Yaşamınıza kalıcı kalite ve sağlık getirerek,
Aynı bedende yeniden doğmanızı sağlayabilirsiniz.

Tel: 0533 835 2473

Sevinç, neşe mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

SUBLİMİNAL MESAJ 25.KARE TEKNİĞİ DİKKAT!

  Kısa bir tanım yapmak gerekirse, Bilinçaltınıza sizin isteğiniz dışında ve sizin hayatınıza, alışkanlıkarınıza, fikirlerinize, …