Home » 07 - Ruhsal Mesajlar » PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.
PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

Sevgili Okuyucularım, başlık aslında bana ait değil. Bir ziyaretçim seans sonunda para kabul etmekten utanmak konusunda çalıştıktan sonra tam kapıdan çıkarken söylemişti. Aklıma öyle yazıldı ki bu çok önemli kısacık cümle, seans sonrası onun da unutmaması için bu dostuma emailde yazmıştım. O da şöyle cevap verdi: “Ben hayatta böyle sözler söylemem, bu cümleyi de daha önce hiç duymamıştım, herhalde hala daha yüksek benliğimle iletişim halindeydim.” Bence de öyleydi!

Durumu rahat olandan, maddi açıdan büyük zorluklar yaşayana, her türlü hayat şartından kişilerle çalışıyorum. Bundan dolayı da kendimi dünyanın en şanslı insanlarından biri olarak görüyorum, çünkü her biriniz çok değerlisiniz ve kalpleriniz pırıl pırıl tertemiz. Benim seanslarımda ilk şart kendimiz olmaktır, o yüzden de maskeler düşer, umutlar, endişeler, korkular ve mutluluklar ortaya büyük açıklıkla saçılır. Sizlere şunu söyleyebilirim ki, dış görünüş ne olursa olsun, çalışmalarımın %95’inde bolluk ve bereket konusu bir sürü negatif inanış, korku ve yanlış fikirlerle birlikte Çin Seddi gibi devasa bir engel olarak önümüze dikiliyor. O yüzden bu konuya zaman zaman blogda da geri dönüyorum.

Emmanuel Dagher çok genç bir bilge, geçen yıl onun kendi skolyozunu zihin ve ruh gücüyle tedavi ettiğini ve durumu tıbben kanıtlayan belgelerinin de bulunduğunu öğrendiğimde yazılarını takip etmeye başladım. (www.emmanueldagher.com) Aşağıdaki yazısında Emmanuel bahsetmiş olduğum inanış, fikir ve korkularla örülen duvarı yıkabilmeniz için pek çok bilgi veriyor.

Arkadaşlar, para konusunda ruhumuzu ve zihnimizi rahatlatmamız şart. Ne gelişini, ne de gidişini bloke etmeliyiz, aynı nefes gibi. Nefesinizi vermeden ne kadar içinizde tutabilirsiniz? Nefes almadan ne kadar yaşayabilirsiniz? Emmanuel bu yanlış inanışlarla mücadele ederken uygulamış olduğu kendi yöntemlerini veriyor:

Merhaba Dostum,

Son zamanlarda dikkatimi çeken bir şey var. Özellikle ruhani çevrelerde paranın bir şekilde manevi ya da yeterince ruhani olmadığı şeklindeki görüşler var. Bu görüşü tamamen anlayışla karşılıyorum, çünkü bunu bende içimde bir zamanlar taşıyordum.

Maddi bolluğu simgeleyen resimler gördüğünüzde, bu konuda bir şeyler duyduğunuzda ya da düşündüğünüzde , utanıyor musunuz, içinizde negatif bir şeyler tetikleniyor mu ya da bir şekilde öfkeleniyor musunuz? Eğer cevabınız “hayır” ise o zaman size şükranlarımı iletiyorum. Siz para ile olan deneyimleriniz hakkındaki anlayışınızı geliştirmek için gerekli iç çalışmaları yapmışsınız ve kendinizi geliştirmişsiniz.

Ancak eğer içinizde negatif birşeyler tetikleniyorsa ya da bu düşünce, imaj ya da sözleri duyduğunuzda onaylamıyorsanız, belki bunun neden olduğu konusuna daha yakından bakma zamanı gelmiştir.

Paranın tetiklediği şeyleri şifalandırmak için paranın gerçekte ne olduğu ve amacını bilmeliyiz.

Evrende her şeyin kendine has bir enerji imzası vardır. Bu demektir ki Evrende her şey yaşayan ve nefes alan varlıklardır. Bazı enerji imzaları size diğerlerinden daha canlı görünebilir, çünkü kendilerini daha “yüksek sesle” gösterirler. Bunu kesinlikle insanoğlunda ve hayvanlar aleminde gözlemliyoruz. Ancak, bitki ve mineral alemleri bu kadar “yüksek sesli” kişiliklere sahip değillerse de, hala daha tümüyle canlıdırlar ve başarıyla gelişirler.

Eğer her şey canlıysa, paranın kendisi de cansız bir nesne değildir. Para aslında burada bizimle ve diğer yaşayan, nefes alan varlıklarla birlikte varlığını sürdüren canlı bir enerjidir.

Bunu anlamak benim hayatımı tamamen değiştirdi. Şunu görmeye başladım ki, bu yaşayan, nefes alan enerjiye karşı olan yargılarımı yansıtarak, aslında kendimi o kadar çok deneyimlemek istediğim ruhani yoldan alıkoyuyordum.

Bir düşünün, en iyi dostunuza para ile ilgili inançlarınızı yansıtıyorsunuz: Sen ruhani değilsin, sen sorun yaratıyorsun, sen kötü ve şeytanisin, sen yetmiyorsun, sen cansız bir nesnesin, senin etrafında olmak beni suçlu hissettiriyor, insanlar sen hayatlarında olasın diye mücadele ediyorlar, savaşıyorlar, aldatıyor, çalıyor ve çok çok fazla çalışıyorlar. Bir düşünün, en iyi dostunuza yıllarca ve yıllarca bütün bunları yansıtsanız ne kadar büyük bir acı yaşar ve yaralanırdı! Biliyorum ki eğer bu benim başıma gelseydi, bana böyle kötü davranan arkadaşımın yanından koşa koşa uzaklaşırdım.

İşte sevgili dostum, bizim paraya yaptığımız kesinlikle budur, özellikle onu maneviyatı olmayan bir şey olarak gördüğümüzde.

Paraya ne kadar berbat davrandığımı anladığımda bir yas döneminden geçtikten sonra, kendimi affetmeye başladım ve para enerjisinin bir zamanlar daha bilinçli olmadığım için beni affetmesini diledim.

Sonra paraya şöyle sorular sormaya başladım: “Nasıl seni destekleyebilirim? Nasıl seni daha çok sevebilir, şifalandırır ve kutsayabilirim?” Böyle sorular sormayı daha önce hiç düşünemezdim bile! O noktaya kadar, her zaman maddi durumum ben, ben, benle ilgiliydi, parayla olan ilişkimde tamamen kendi güvensizliklerime odaklanıyordum.

En iyi dostunuza bu bahsettiklerim gibi sorular sorduğunuzu düşünün. Büyük ihtimalle sürekli sizinle olmak isterlerdi! Evet, işte tam olarak hayatımda para ile ilgili deneyimlerinde bu durum belirmeye başladı. Daha fazla para çekmeye başladım, çünkü ona yakın bir dostum gibi davranıyordum.

Paranın kendisi yaşayan bir enerjidir ve amacı bu dünyada almak ve vermenin vücut bulduğu varlık olmaktır, aynı bizim de burada kendi yaşam amaçlarımızı gerçekleştirmek üzere bulunduğumuz gibi.

Yerçekimi, aerodinamik yasalar, çekim gücü ve pek çok farklı evrensel yasa olduğu gibi, bir de dolaşım (tedavül) yasası var. Para, dolaşım yasasına uygun olarak gerçekleşen değiş-tokuşun fiziksel temsilidir, aynı doğada her yerde gördüğümüz enerji alışverişi gibi. İşte bu kadar!

Böylece, bu yeni anlayışla görüyoruz ki para her zaman ruhaniydi ve hala daha ruhani!

Paranın etrafına yerleştirdiğimiz bütün yanlış kavramların paranın kendisiyle hiç ilgisi yoktu ve bütün bunlar bizim paraya olan davranışlarımızla ilgiliydi.

Bir dahaki sefer bilincinizde paranın ruhani olmadığı konusunda bir düşünce yükselirse, bunu büyük bir ilerleme kaydetmek için kullanın. Akıl kendi rahat bölgesinde yaşamayı sever, para hakkındaki yanlış düşüncelerimizin çoğu aklımızın kendisini o rahat bölgede kalarak koruma yoludur. Para konusu ortaya çıktığında hissettiğiniz tetiklenmeler içimizde bir şeylerin genişlemek ve ilerlemek istediğini gösterir.

Bolluk ve varlık içinde yaşamak bizim doğuştan hakkımız. Bu dünyada yaşayacağımız mutluluk ve rahatlığın bir parçasıdır para. Evrenin kendisi alabildiğine geniş, sınırsız ve sürekli genişleyen enerjidir, öyleyse neden bundan daha azını düşünelim?

Umarım bu sözlerim size yeni bir bakış açısını düşünmenize yardımcı olmuştur. Bu bakış açısı sizi en sonunda para ve maddi bolluk konusunda huzurlu olmanıza yardımcı olacaktır. Paranın bizim desteğimiz, merhametimiz ve sevgimize ihtiyacı var. Onun binlerce yıldır çektiği travmayı böyle şifalandırabilir, ve en sonunda aramızdaki ilişkiyi düzeltebiliriz.

Bolluk ve bereket her zaman üzerinize yağsın! Sevgiler,

* Emmanuel

PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilir daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

 

PARA NEFES GİBİDİR, ALMAZSANIZ VEREMEZSİNİZ.
Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Yalandan gülücükler
Kondurma dudağına
Güzel durmaz SIRITIR.
Öfke mi hissediyorsun hisset
Bu da sen değilimisin?
SEN, sen OL,
Hissettiğin gibi YAŞA
İnsan olduğunu SAKIN unutma.
OLACAKSAN
Şimdi burada olacaksın
Başka yerde DEĞİL..
Nefes aldığın
BU An’da.

* Cavit ÇAĞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

İNSAN ZİHNİ DÜŞÜNEBİLDİĞİ HER ŞEYE ULAŞIR

İNSAN ZİHNİ DÜŞÜNEBİLDİĞİ HER ŞEYE ULAŞIR

Kendimi mıknatıs bir gibi düşünürsem, mıknatısın bir çekim gücü vardır. Çekim yasasına görede en çok …

2 Yorumlar

  1. Cavit bey paylaşımlarınızı severek okuyorum keşke sizde para almaktan utanan lar için bi eft çalışması örneği yapsaydınız

  2. Kemal Gençay

    “Para, dolaşım yasasına uygun olarak gerçekleşen değiş-tokuşun fiziksel temsilidir” demişsiniz, iyi de parayı kimler basıyor, endazesini kimler belirliyor? Aslında parasız bir dünya olası, buyurun buradan: http://www.rael.org

    Sevgiler selamlar