Home » 01 - Sonsuz Şifa » NEDİR BU İŞİN SIRRI? SONSUZ ŞİFA TAM OLARAK NASIL BİR YÖNTEMDİR?
NEDİR BU İŞİN SIRRI? SONSUZ ŞİFA TAM OLARAK NASIL BİR YÖNTEMDİR?

NEDİR BU İŞİN SIRRI? SONSUZ ŞİFA TAM OLARAK NASIL BİR YÖNTEMDİR?

 

888

Nedir bu işin sırrı? Sonsuz Şifa tam olarak nasıl bir yöntem?

Cavit Çağ- Sonsuz şifa bir enerji yöntemidir. Benim tarafimdan geliştirildi ve Uygulandığı her yerde mucizevi bir şekilde ilgi gören kadim bir öğreti, şifa bilimi ve sanatıdır. Bu öğretinin temel noktası, insan bedenini saran ve görünmeyen ancak fiziksel bedenle bağlantılı olan “aura” yatar. Bu görünmeyen beden, fiziksel bedenle bağlantılıdır. Fiziksel bedeninizi etkileyen her şey enerji bedeninde de yansımasını bulur. İşte Sonsuz Şifa, bu ikisi arasındaki bağlantıyı kullanan düzenleyen ve dengelyen bir şifa yöntemidir.

Şifa dediğinize göre, ben bunu bir “tedavi” yöntemi, bu yönteme başvuran insanları da “hastalarınız” olarak nitelendirebilir miyim?

Cavit Çağ Öncelikle burada altını çizmem gereken çok önemli bir durum var. Sonsuz Şifa, kesinlikle Tıp bilimi ya da tıbbın alternatifi değildir. Dolayısıyla, ben bu öğretiyi uyguladığım kişilere “hasta” değil, “danışanlarım” olarak yaklaşmayı uygun buluyorum. Sonsuz şifa, tıp ile paralel uygulandığında elbette mucize gibi etkileri olabilecek bir yöntemdir. Ancak ben doktor değilim…

Peki kimler başvuruyor bu yönteme? Ne tür rahatsızlıklarda gerçekten “etkili” olabileceğini söyleyebilir misiniz?

Cavit Çağ- Bütün rahatsızlıkları sayabilirim size… Yaşamın var olabilmesi, bedenin yaşam enerjisine bağlıdır. Şifa ise bedenin olumsuzluklardan etkilenen bölgelerindeki yaşam kuvvetini, enerjisini artırarak sağlanabilir. Sonsuz şifa, insan bedeninin enerjisini dengeli ve sağlıklı bir duruma getirmeyi hedefler. Tüm hastalıklar için geçerli bir yöntem. Bize, Ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel rahatsızlıkları olan kişiler de başvuruyor… Burada aslolan doğru nefes alıp vermek… Bedene hangi yollarla enerji çekileceğini göstermek… Tüm hastalıkların kendine ait renkleri ve bilincaltı kayıtlar vardır… Her kişi özeldir parmak izi nasıl ki hiç bir insanın bir başka insana benzemiyorsa hastalıklarda o kadar özeldir. Ancak benzerlik içerirler ..Buradan harekete geçiliyor.

Bunun bir eğitimi var mı?

Cavit Çağ- Ben hem uygulayıcı, hem de eğitimciyim. Ama Şimdilik  özel eğitim vermiyorum. Yalnızca Sonsuz Şifa Bireysel Seansları yapıyorum

Size danışan insanlardan “mucize gibi bir şey yaşadığını” söyleyen oldu mu hiç?

Cavit Çağ- Bugüne dek bir çok mucize yaşadım bu Linklerden birkaç örnek görebilirsiniz

http://www.dailymotion.com/video/xe7ttd_sonsuz-sifa-ruhsal-geliyim-terapisi_school

http://www.dailymotion.com/video/xc2ayu_sonsuz-sifa-canly-terapi-seansy_tech

http://www.dailymotion.com/video/xe5l2m_sonsuz-sifa-acyl-durumda-canly-tera_news

http://www.dailymotion.com/video/xbumwj_sonsuz-sifa-takdirname_tech

…Bugüne dek hiçbir danışanımdan olumsuz dönüşüm aldığım olmadı… Bu konuda iddialı konuşabilirim. Zaten, insanlar hastalıklarını kendileri var ederler… Sıkıntı, stres, yaşanan olumsuz hadiseler insan bedeninde bir süre sonra hastalık haline dönüşüyor. Biz kendi enerjimizi negatif hale getiriyoruz. Hastalık tedavisi elbette tıp doktorları tarafından yapılmaktadır… Sonsuz şifa, tıp bilimi ile bir arada sürdürüldüğünde olağanüstü sonuçlar alıyoruz. Özellikle MS, Astım, Bobrek, beyin felci kanser vs.. hastalarında pek çok güzel olay yaşadık… Bunlar inanılmaz birer deneyim…

Kanser dediniz. Başka ne tür rahatsızlıklarda etkili sonuçlar alıyorsunuz?

Cavit Çağ- Örneğin uyuşturucu ve alkol bağımlılığında çok başarılı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebilirim. Bu anlamda başvuran danışanlarımın pek çoğunu gençler oluşturuyor. Bunu görmek üzücü… Bir diğer sorun ise intihar eğilimi… Gençlerin intihar eğiliminde son birkaç yılda inanılmaz bir artış olduğunu görüyorum… Endişeli aileler, bu konuda da yardım istiyor… Korkular, tikler, Panik atak, migren v.s  üzerinde çok güzel sonuçlar aldığımızı ifade etmeliyim. Tabii psikiyatrist ya da psikolog tedavisi paralelinde yürüttüğümüz çalışmalarda var.

Toplumun tanıdığı isimler var mı size başvuran kişiler arasında?

Cavit Çağ- Elbette var… Ancak kesinlikle isim vermeyeceğim.

Sonsuz şifa pahalı bir yöntem mi? Örneğin orta gelirli bir insan size başvurabilir mi? Bir kişinin “şifa” için kaç seans gelmesi lazım size?

Cavit Çağ- Kesinlikle pahalı bir yöntem değil. Bizim pek çok danışanımız, sabit gelirli insanlardan oluşuyor…  Her rahatsızlığın farklı tedavi süresi olur… Çok büyük bir travma söz konusu değilse, bir seansta genellikle üç, dört seansta çok iyi sonuçlar alınıyor. Bağımlılık ve bedende büyük bir tahribat söz konusu olduğunda biraz daha uzun vadeye yayılabilir.

Size başvurmak için insanların mutlaka önemli bir rahatsızlığının mı olması gerekiyor?

Cavit Çağ- Kesinlikle hayır. Sadece rahatlamak, günlük streslerinden kurtulmak için gelen danışanlarım var. Sonsuz şifa zaten, insan bedenini yöneten çakraların düzenli çalışmaya devam edebilmesi esasına dayanıyor. İnsanların yaşadığı stres, yorgunluk, sıkıntı ve mutsuzluklar zamanla yaşam enerjilerini düşürüyor. Vücut, temiz ve sağlıklı enerjiye ihtiyaç duyuyor. Ruh, kelimenin tam anlamıyla ‘arınma’ ihtiyacı hissediyor… Bu seanslarda, insanlara bilinçaltlarını kontrol edebilme ve kullanma yeteneği de kazandırılıyor. Bu da bambaşka bir deneyim. Burada meditasyondan da bahsetmek isterim. Tüm duygulardan arınmak anlamına gelen meditasyon, Sonsuz Şifa için çok çok önemlidir… Bütün bunların yanında, ilginçtir ki bize kurumsal anlamda yapılan başvurular da oluyor.

Bilinçaltı çalışması, meditasyon, arındırma… Başka ne gibi uygulamaları var bu öğretinin?

Cavit Çağ- Çok ilginç bir uygulamadan bahsetmek isterim. İkiz kalpler meditasyonu… Bugün dünya üzerindeki 80 ülkede her hafta Perşembe günleri yapılan bir meditasyon bu… Yeryüzü enerjisine katkıda bulunmak için yapılıyor… Beyin yogası var bunun dışında… Gerçekten ilginç bir deneyim… Ayrıca nefes teknikleri yine çok önemli bir yer tutuyor Sonsuz şifa öğretisinde… Nefesle korkularınızı kendinizden uzaklaştırmayı öğreniyorsunuz. Nihai hedef, ilaçsız bir hayat… Endişelerden ve stresten arınmış berrak bir zihin enerjisi…

Londra’da ve Kıbrıs’ta kaç yıldır uygulanıyor sonsuz şifa yöntemi?

Cavit Çağ- Londra’da yaklaşık 10 yıl Kıbrısta 4 yıl oldu. Ben, öncelikle bir şifacı olarak kendimi arındırmayı, temizlemeyi öğrendim. Şu anda Londra’da, Kıbrıs’ta ve davet edildiğim ülkelerde  sonsuz şifa bireysel seansları yapıyorum… Elbette, her danışanımız için tıbbi verilerden yararlanıyoruz. Bunun bizim için önemi büyük. Çünkü; her rahatsızlık için enerji farklı noktalara gönderilmelidir… Bunu bilmeden yapamazsınız. Her noktanın, her çakranın hangi organları etkilediğini bilmeniz gerekiyor. İnsan bedeninde toplam 7 tane çakra vardır. Her biri farklı organı kontrol eder.

Son olarak eklemek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Cavit Çağ- Şunu söylemek isterim, benim amacım ilerde her evde bir ‘sonsuz şifacı’ olmasını sağlayabilmek… htt:p//www.sonsuzsifa.com ve facebooktaki Sonsuz Sifa sayfasında  Verdiğimiz temel eğitimlerin ve mesajların  gayesi de bu.

benimle ilişki kurmak ve randevu almak ve daha ayrıntılı bilgi isteyen herkes bu telefondan çekinmeden arayabilir.

__

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

NEDİR BU İŞİN SIRRI? SONSUZ ŞİFA TAM OLARAK NASIL BİR YÖNTEMDİR?
Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Değişime direnirsen dönüşemezsin
Sen hala acı çekiyorsan bir şeylere direniyorsun demektir
Neye direndiğini bul onu kabul et ve serbest bırak
Değişim başlasın…

* Cavit Çağ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Başkalarırdan  DEĞER beklememe  GEREK YOK  Ben çok DEĞERLİYİM. | Sonsuz Şifa

Başkalarırdan DEĞER beklememe GEREK YOK Ben çok DEĞERLİYİM. | Sonsuz Şifa

  Her Kadın ya da Erkek Kendine özgüdür Kendimi başka birileriyle kıyaslamama Gerek yok Birileri …