LACİVERT

LACİVERT

 

LACİVERT

Üçüncü göz çakrasının rengi olan lacivert yüksek titreşimli bir renktir, hem yapıcı hemde yıkıcı gücü temsil eder. Sezgileri güçlendirir ve problem çözmeye yardım eder, dolayısıyla karar alma durumlarında bu renk kullanılabilir.

Mavinin diğer koyu tonları gibi lacivert de, ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkların giderilmesinde çok etkin bir yere sahiptir. Bu rengin en önemli etki alanları kas cakrası bölgesinde bulunur. Dolayısıyla da, söz konusu çakrayla bağlantılı tüm fonksiyonların dengelenmesi ve bir düzene kavuşturulmasıyla ilgilidir. Ayrıca lenf ve salgı bezleriyle birlikte, vucuttaki bagısıklık sisteminin guclenmesini saglar. Bu rengin enerjisi cok iyi bir kan temizleyici oldugu icin, vücudun toksinlerden (mikropların ürettiği zehirlerden) arınmasını kolaylaştırır. Beynin her iki yarıküresi arasındaki uyum, yine lacivertin olusturduğu olumlu etkilerdendir. Bu renk, yüz ile ilgili (göz, kulak, burun, ağız,sinusler gibi bolgelerin) tum rahatsızlıkların tedavisinde, rahatlıkla kullanılabilir.
Bunlara ek olarak, lacivertin yatıstırıcı ve dinlendirici yanından söz etmek de doğru olur. Örneğin meditasyonla ilgilenen kimseler, seanslar esnasında bu renge geniş olcude yer verebilirler. Çünkü mavinin koyu bir tonu olan bir lacivert, bilinçaltı duyguları ve sezgiyi guclendirici bir etkiye sahiptir. Insanlarin sizi fark etmemeleri ve rahatsiz etmemeleri icin de lacivert kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda veya kıyafetlerinizde laciverde gereginden fazla yer vermenin yaratacağı olumsuz etkiler, yoğun bir depresyon hali veya toplumdan soyutlanmılık duygusudur.

Ne zaman Kullanilmalidir?

-Kulak
-Burun
-Göz rahatsizliklari

Ne zaman Kullanilmamalidir?

Lacivertin kullanilmasinin sorun teskil edecegi hicbir durum belirlenmemistir, fakat tum renkler muhakkak dengeleyici rengi ile kullanilmalidir aksi taktirde kullanilan rengin negatif etkileri belirir.

Daha fazla bilgi icin terapistlerimize danisabilirsiniz.

 

Leyla Çağ
Colour Therapist (BSYA Col.)

__

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

LACİVERT
Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Tüm bağırma, çağırma,
Öfke, endişe,
Nefret ve korku…

SEVGİYE duyulan ihtiyacı
Açığa VURAN duygulardır.

Sen yüreğini
Sevgiye AÇ,
Sevgi AKIT,
SEVGİ OL…
Bütün olumsuz duygular
Kendiliğinden
YOK OLUR…

* Cavit ÇAĞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Bir Dengeleme Ritüeli

Bir Dengeleme Ritüeli

Bir Dakikalık Mola Gözlerinizi kapayın ve ellerinize odaklanın.. Ellerinizi üstüste gelecek şekilde tam göğsünüzün ortasında …