KİMLER IŞIK İŞÇİLERİDİR?

IŞIK işçisi  sevgiyle ışığı yansıtan kişidir. Bazen kendi içindeki ışığı çevresine yansıtarak yardımcı olur çevresine bazense kendi içindeki ışığın farkına varamayanlara birer ayna görevi görür. Içimizdeki sevgiyi ve ışığı açığa çıkartmayı kendine görev bilir. Pozitif düşünen insandır. Doğru ve yanlışın var olmadığını, hayatın deneyimleme olduğunu bilerek her şeyi olduğu gibi kabul eden ve seven kişidir.

Yaratanı, Tanrı’yı sevgi kaynağı olarak gören, cezalandırıcı, korkulacak ilah olarak tanımlamayandır. Tanrı’nın parçası olduğunu bilen kişidir. Işık işçisi diğer boyutlarda varlıkların, meleklerin olduğunu bilen ve hepimizin BiR olduğunu savunan kişidir.

içinde ışığı taşımayı ve yaymayı tercih eden kişidir. Ruhun gücüne inanır, yaşamı yüceltmek icin burdadır. Kendi özlerini hatırlamaları için diğer insanlara yardımcı olur.

IŞIK İŞÇİSİ Terimi Nerden Geldi?

Işık işçisi yani Light Worker terimi ilk olarak Steve Rother tarafindan kullanıldı. 1999da The Group adlı ileştimde bulunduğu Yüksek Varlıklar insanları ışığa doğru çağırarak, ışık işçisi terimini kullandı.

Steve Rother- The Group

IŞIĞI YAYABİLMEK NASIL MÜMKÜNDÜR?

Genel olarak insanlar ışık yaymak ve başkalarına yardımcı olmak denildiği zaman konuyu biraz yanlış anlarlar.

Toplumda görülen başkaları için yaşamaktır. Başkalarını mutlu edebilmek için ugraşır ve sonunda hayal kırıklıgına uğrarız her seferinde. Bunun nedeni kendi içimizdeki istekleri ve sorunları görmezden gelerek başkalarına hizmet ettiğimizdendir. Ama kendimizi arka plana attıgımız icin başkalarını her ne kadar mutlu etmeye çalışırsak çalışalım bizden negatif enerjiler dışarı yansıdığı sürece ne biz ne de çevremizdekiler mutlu olamaz.

Asıl yapmamız gereken şey ise çok basittir. Kendi içimizdeki ışığı bulmalıyız!  Kendimiz mutlu olduğumuz zaman ancak çevremize o multuluğun enerjisini yayarak baskalarının mutlu olmasını sağlayabiliriz. Içinizdeki ışığı bulmak icin kendinizi dinleyin ve ilk önce kendi sorunlarınıza çözümler getirin. Başkalarını da görmezden gelmeyin elbetteki ama unutmayın ki siz pozitif bir enerji taşımadığınız sürece çevrenize pozitif bir enerji yayamazsınız.

* Neslihan Ayakta

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan

Cavit ÇAĞ‘la görüşebilir daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sevinç, neşe mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Bana
HAYIR
diyenlere,
Teşekkür ederim.
Sayenizde
KENDİMİ BULDUM.

* Cavit ÇAĞ