Hiçbir Şey Yapmak İstemiyormuş Gibi Hissediyorsanız Sakral Çakranız Kapanmış Olabilir

Sakral çakra nedir?

Sakral çakra daha çok ilişkilerle, hayatınızdaki akışla, cinsellikle, tutkularınızla ve duygularınızla ilgilidir. Neşeli olma hali, mutluluk ve aşkla ilgilidir. Toplum baskısı yüzünden birçoğumuz duygularımızı istediğimiz gibi yaşayamıyoruz. Bu durum çakralarımızın tıkanmasına yol açıyor.Hiçbir neden yokken hayata küsebiliyoruz veya sıkılgan hissedebiliyoruz.

Aynı zamanda çakra kendimizde sevdiğimiz özellikleri barındırmaktadır. Bu özelliklerimiz kötü ilişkilerimizde veya sürekli başımıza gelen olaylarda ortaya çıkmaktadırlar.

Çakranızın bloke olduğunu nasıl anlarsınız?

1) Yaratıcılıkta eksiklik

2)Moral bozukluğu

3) Cinsel isteksizlik

4) Duygusal karışıklık

5) Önemsiz hissetmek

6) Sevilmediğini hissetmek

7) Toplumun sizi kabul etmediğini düşünmek

8) Kendinize dikkat etmemek

Çakranızı iyileştirmenin yolları

  1. Kendinize dikkat edin.

Rahatlamanıza yardımcı olacak şeyler yapın. Beslenme düzeninizi ayarlayın, iyi uyuyun veya uzun, rahatlarıcı duşlar alın. Arada bir spaya gidebilirsiniz.

 

  1. Kendinize anlayış gösterin.

Kendinize de karşınızdaki insanlara gösterdiğiniz anlayışı göstermeye çalışın. Başka insanların sorunlarını, dertlerini nasıl dinliyorsanız kendinizi de öyle sakince dinleyin.

 

  1. Suya yakın olun.

Suyla ilgili olan her şeyin size yardımı dokunacaktır. Bir nehir veya göl kenarında oturmak iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Hatta haftada bir kez havuzda veya imkanınız varsa denizde yüzmek günün stresinden arınmanızı sağlayacaktır.

 

  1. Çok sıvı tüketin.

Vücudumuzun yüzde 70’i sudan oluşur. Eğer gün içinde yeterli miktarda su tüketmezseniz bedeniniz yorgun düşebilir ve başınız ağrıyabilir. Bu da enerjinizin akışkanlığına müdahale eder ve kendinizi verimsiz hissedersiniz. Öğünlerinizde bolca su, çorba veya meyve suyu tüketmeye çalışabilirsiniz.

 

  1. Hobilerinize odaklanın.

Eğer bir hobiniz yoksa mutlaka kendinize iyi gelecek, başarılı olacağınızı düşündüğünüz bir hobi edinin. Yetişkin yaşamı genellikle çoğu insan için zorunlulukları yerine getirmekle geçiyor. Fakat enerjimizi yenileyebilmek için sevdiğimiz işlere de odaklanmamız gerekir. Seçeceğiniz aktiviteler sayesinde yaratıcılığınızı geri kazanabilir ve enerjinizi farklı alanlara yöneltebilirsiniz.

 

  1. Tantra yöntemi ile sevişin.

Kısacası sevişirken kibar ve dikkatli olun. Sevişmeyi korkulacak, çekinilmesi gereken bir şey olarak görmeyin. Rahat olun ve kendinizi partnerinizle birlikte anın akışına bırakın.

 

  1. Size zarar veren ilişkilerinizi ya iyileştirin ya da bırakın.

Kendinizde olan gelişimi desteklemeyen kişilerle olan ilişkinize bir son verin. Bazı insanlar sadece hayatımızda yanlış giden şeyleri göstermek ve bize ders vermek için girerler. Eğer o insanların size almanız gereken dersi verdiğini düşünüyorsanız, geride bırakmakta fayda var. Sizi daha fazla sınamasına izin vermemelisiniz. Fakat ortada çözülemeyen meseleler varsa onları iyileştirmeye çalışabilirsiniz.

 

  1. Erkeksi ve dişil enerjilerinizi dengede tutun.

İçinizdeki erkeksi ve dişil enerjileri dengede tutmak için belirli teknikler kullanabilirsiniz. Bunun için yoga egzersizleri idealdir.

 

  1. Spontane bir şekilde dans edin.

Kendinizi ritmin akışına bırakın ve istediğiniz gibi dans edin. Belli figürlere ve hareketlere bağlı kalmadan, bedeninizi kontrol etmeden sadece müzikle dans etmek sizin iyi olmanızı engelleyen enerjilerden kurtulmanızı, bloke olan çakralarınızın açılmasını sağlayacaktır.

 

Kaynak: filoji.com

 Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Ne çiçeklerin açılması güneşin ışığını artırır, ne de köpeklerin uluması azaltır. Güneş yalnızca kendi ekseninde dönerek Işıldar.

* Cavit ÇAĞ