Hangi Elementesiniz gücünüzü keşfedin

 

Su

Toprak

Ateş

Hava

Su: Çok duygusalım her şeyi hissederim ve sezgilerim kuvvetlidir diyorsan su elementi olabilirsin. Su aynı zamanda şifacıdır, akışkandır, arındırıcıdır. Girdiği kabı kendisine benzetir.

Toprak: Doğa ana gibi dayanaklıyım ve toprak gibi besler büyütürüm diyorsan toprak elementi olabilirsin. Hayata doğanın gözünden bakanlar toprak elementine yakındırlar. Yaşam enerjisini topraktan çekenler ağaçlarla, meyvelerle ve sebzelerle arası en iyi olanlardır.

Ateş: Dönüştürücü, savaşçı, ateşli, enerjik, çabuk kavrayan, çabuk harlayan olaylar karşısında bitmek bilmez bir enerjim ve motivasyonum var diyorsan ateş elementi olabilirsin. Ateşin gücü hem yakar hem dönüştürür ve küllerinden doğurur. Hem de ocak olur insanları doyurur.

Hava: Düşünce gücünüz yüksekse aklınıza gelen başınıza geliyorsa, olaylara dışarıdan bakıp entellektüel zekanızı kullanıyorsanız hava olabilirsiniz. Hava insanları zekasını ve iletişimini konuşturur.

Elementlerle Çalışma: Çember Açma

Dünyadaki herkesin el açıp dua etmesinin sebebi elimizdeki ve parmaklarımızda element enerjileridir.

Baş parmak: Ruh, Evrensel&Tanrısal enerji
İşaret parmağı: Hava
Orta parmak: Ateş
Yüzük parmağı: Su
Serçe parmak: Toprak
Avuç içi: Taç Çakra

Bu dört elementin hepsi içimizde bulunuyor. İsteyen paganlardaki gibi çember açıp enerjileri davet edebilir, isteyen sadece ninelerimizin yaptığı gibi bunu niyetle yapar.

Su ile Çalışma: Benim en sevdiğim çalışma su… Bana çok huzur veriyor. Demir bir tabağa su koyun, ellerinizi 5 dakika içinde bekletip suyun arındırıcı enerjisini kendinize çekebilirsiniz. İçine isterseniz temiz doğal taşlarınızı da koyabilirsiniz. Bunu yaparken bir müzik dinleyebilirsiniz. Daha huzurlu olmanızı sağlar. Ellerinizle daha sonra 7 çakranızın her birine 2-3 dk. enerji verebilirsiniz. Şifa ve meditasyon çalışması yaptıkça enerjiniz artacaktır.

Ateşle Çalışma: Dileklerinizi bir kağıda yazın. Daha sonra kağıdı yakın. Küllerini camdan dışarı üfleyin. Bu sayede ışıkla çalışabilirsiniz. Işığın 3. boyuttaki hali ateştir. Dilerseniz külleri önce suya ardından toprağa dökün. Böylece 4 elementin gücüyle çalışmış olursunuz.

Toprak ile çalışma: Dileyen toprağa, tuza dokunup kendisini topraklayabilir. Veya babaannelerimizin yaptığı gibi kafasının üstünde tuz çevirebilir. Tuz elementi kişinin elindeki enerjiyle buluştuğu için negatif enerjiyi çeker. Tuzu daha sonra ocağa,ateşe atıp yakabilirsiniz.

Hava ile çalışma: Nefes egzersizleri yapabilirsiniz. Bunun için internetteki videolara bakabilirsiniz. Yolda rastladığınız kuş tüyleri size göğün ışıklı ruhlarının armağanıdır. Topladığınız tüylerde isterseniz rüya kapanı yapabilirsiniz. İsterseniz de auranızı onlarla temizleyebilirsiniz. Unutmayın evrendeki her şey enerjidir. Neyi düşünürseniz onu yaşamınıza çekersiniz.

Alıntı

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

 Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.