Home » 07 - Ruhsal Mesajlar » FARKINDALIK ÖZÜMÜZE ARALANMIŞ KAPIDIR.

FARKINDALIK ÖZÜMÜZE ARALANMIŞ KAPIDIR.

Farkındalık özümüze aralanmış kapıdır.

Bilincimizin gelişiminde en önemli etken, yaşam içindeki kendimizin farkında olmaktır. Kendimizi tanıdıkça yaptığımız, düşündüğümüz en küçük detayların farkında oldukça, hayatı hisseder ve zevk almaya başlarız. Bu farkındalık otomatik olarak bilincimizin gelişimini sağlar.Bir örnek: Sabah kalktınız, duş aldınız, kahvaltı yaptınız, giyinip evden çıktınız, arabanıza bindiniz veya otobüs durağına yürüdünüz. Bu davranışlar otomasyon halinde, her gün yaptığınız bir işlevdir.

Bunu farkında olarak yaptığınızda ise şu olur:

Sabah gözlerinizi açtınız. Dışarıya bakarak, gökyüzünün maviliğini hafif bir müzik eşliğinde soludunuz,yağmur yağıyorsa yağmurun sesini, dışarıda kar varsa beyazlığın verdiği duyguyu, çok soğuksa rüzgarın yüzünüzdeki dolaşımını hissettiniz. Duş alırken, suyu bir sevgi,bu bir bebeğe baktığınızda hissettiğiniz sevgi hissi gibidir, gibi düşünüp, tüm vücudunuzu, ayak parmaklarınızdan başınıza kadar, yavaş yavaş dolan bir şişe gibi misali bu sevgi ile doldurdunuz. Kahvaltı yaparken, evin içine yayılan kokunun ve ağzınıza aldığınız her lokmadaki tadın farklılığını ve sizde yarattığı hazzı hissettiniz. Evde sizden başka birileri varsa, o insan ile bunu paylaşmanın verdiği doyumu yaşadınız. Kapıdan dışarıya adım attığınızda, yepyeni bir güne adım attığınızın hissini yaşadınız. Biri sizi sinirlendirecek bir şey söylediğinde, o insanın sadece otomatik işlev yaptığını ve farkında olmadan yaşadığını hissedip gülümsediniz… Şimdi sabahın köründe farkındalıkla kim uğraşacak derseniz… O zaman otomasyon halinde yaşamaktan şikayet etmeyin,zira bunun bir getirisi olmadığının farkında olmak da bir farkındalıktır.

Farkındalık tesadüfleri farketmektir

Çok boyutlu düşünce sistemine doğru yolculuktayız. Bu düşüncede evrimi yaşamaktır. Düşüncede evrimi yaşarken kullanacağımız en önemli anahtar, olayları yaşarken an ve an olanların farkında olmaktır. Nedir bu farkında olmak?

“İntihar etmek ile ilgili düşünceler yaşıyorsunuz ve bir arkadaşınız size bu konuda bir kitap veriyor. Uçağın kalkmasına 5 dakika kala havaalanındasınız, siz geç kaldım diye düşünürken uçağın 1 saat geç kalkacağını öğreniyorsunuz. Otobüsü kaçırdınız, aynı yöne giden arkadaşınız arabası ile önünüzde durdu. İşe gitmek istemiyorsunuz, sabah çok kötü bir soğuk algınlığı ile uyanıyorsunuz. Bir konu kafanızı kurcalıyor, akşam ekranda o konu ile ilgili bir film buluyorsunuz”.

Bunların hepsi, sizin düşüncelerinizin size yaşattıklarıdır. Tesadüf değildir!! Yaşarken neden yaşadığınızı o an fark etmek için, olayın hangi düşünce yapınızdan kaynaklandığını sorgulayın. Araba kullanırken, gaz veya frene basmak nasıl ki beyinde otomasyon haline gelir, farkındalık da belirli bir süre sonra otomasyon kazanarak, düşüncede evrimi yaşatır.

Yağmurun çoktan dindiğinin farkında olup, güneşi solumak için, hem resim içinde olup, hem de şemsiyeleri kaldırıp resme dışından bakmak gerekiyor.

Kozmik Rehber ( Medine GüL)

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473
Yaşın KAÇ oIursa oIsun
Hayatın NERESİNDE oIursan oI
Önemli değil.
SEVGİYİ Hissettiğin AN
GÜÇLENİRSİN.
 
* Cavit ÇAĞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Gerçek Aşktan Korkuyor Musunuz?

İlişkilerimiz bir gece, birkaç saat, bir gün ya da bir ay sürüyor. Bağlanmak zorunda olduğumuz …

One comment

  1. HAYATTA TESADÜF DİYE BİR ŞEY YOKTUR…