EVRENE SİPARİŞİM VAR!!

Bazı yoga meraklıları kendilerini başaşağı asıp hayatlarından uzaklaştırmak istedikleri şeyleri böyle atmayı deniyor. Ama gerçek şuki: Eğer gerçekten evrenle bağlantıya geçmenizi sağlayacak bir ritüel arıyorsanız, o zaman tanım itibariyle bunu ya yapacaksınız ya da yapmayacaksınız!

Eğer evrene bir “sipariş” verirseniz ve verdikten sonra bunu düşünmezseniz, üzerinde durmazsanız en iyi sonuçları alırsınız. Örneğin; siparişinizi yazabilir ve sizin ruh halinize tutumunuza uyuyorsa, gece yarısı bunu açık pencerenizden evrene okuyabilirsiniz. Eğer evrene sipariş verme fikri size komik geliyorsa ve sizi kimsenin duymayacağını düşünüyorsanız, o zaman da hayali bir cep telefonuyla-ben bunu gerçek cep telefonumun arama tuşuna bir kez basıp numara çevirmeden yapıyorum-evrene siparişinizi verebilirsiniz.

Hepsi bu ! Oldu İşte!

Bilmeniz gereken nokta şu:

Önemli olan siparişi tam şekliyle verip bitirmeniz. Ertesi gün onu hatırlayıp”Acaba dün akşam birileri beni duymuş mudur? Garanti olsun, bir daha vereyim siparişi,”demekten kaçının.

İki saat sonra: “Siparişim için daha fazla enerji gönderseydim belki daha çok işe yarayacaktı.”

Uyumadan önce: “Unutmayın benim siparişimi … siparişi tam aldınız değil mi?
” bir hafta sonra : siparişim yolda değil mi?
Hey Evren , beni duyuyor musun? …

Ya da benzer cümlelerden kaçının. Bunları yaptığınızda bunun altında yatan kavramı düşünün. Böyle davranarak evrenin işini iyi yapmadığını düşünmüş oluyorsunuz ve onu kontrol ediyorsunuz.”-Burada tam güven, tam teslimiyet ve kalben büyük inanca sahip olmalı kabul, inanç ve teslimiyete geçmeliyiz. Güvensizlik, kendine, yaradana inanamama gibi duygu ve korkularınızı bir kenara bırakın ve evrene sıradan sipariş servisiymiş gibi davranmayın. Dahası, evren sizin bir şeyler için yalvaracağınız biri değildir, bir enerji kaynağıdır. Herhangi bir şirkete bir mektup gönderdiğinizi ve bu mektubun ellerine ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için ertesi gün faks çektiğinizi düşünün. Bir süre sonra insanlar sıkılıp paranızı bile istemeyecektir. Ama evrenin kuralları biraz daha farklı işliyor: Sizin siparişiniz inancınız, güveniniz, şüphesizliğiniz doğrultusunda gelir. Verdiğiniz siparişi unuttuğunuzda onunla ilgili şüpheleriniz de ortadan kalkar.Kendiniz için en iyi siparişi oluruna bırakma yolunu bulmalısınız.

Buna en iyi odaklanma alıştırmalarından biri, kendinize ” Şu an da hayatımda her şey çok güzel ve mutlu olmak için bu siparişin gerçekleşmesine gerek yok . Siparişi alıp almamam önemli değil. Şu an da bu siparişi gönderiyorum ve hayatımdan çok memnunum.” Ne zaman siparişinizi yeniden gönderme fikrine kapılırsanız bu düşünceleri aklınıza getirin.Siparişin sonucuna odaklanmak ve çok büyük beklentiniz olması enerji akışını keser. Kozmik çekim yasası Kargo kullanmaz, sezgilerle çalışır. Sezgiler sizi çoğu zaman ne yapacağınıza karar vermenizi sağlayan duygulardır. Eğer büyük beklentileriniz olursa iç sesinizi duyamazsınız. en önemli ve gerçek problem budur. Kozmik çekim yasasını çok basit düşünün. Sadece keyif alın ve bırakın her şey kendiliğinden gelişsin! Eğer işler yolunda gitmezse de kendinizi ” sipariş vermeyi becerememekle suçlamayın.

Sipariş vermemizi kolaylatıran tek basit ve bir o kadar da önemli nokta: Tüm kalbimizle teslimiyet, olduğuna dair büyük inanç, bu siparişi hakettiğimizi ve evrenin bu siparişi bişze göndereceğini kabul etmektir.

Tüm iyi dileklerinizin sevgiyle gerçekleşmesini niyet ediyorum

_ALINTI_

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.