Home » 07 - Ruhsal Mesajlar » ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ”ŞİMDİ”
ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ”ŞİMDİ”

ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

Hepimiz fethetmek isteriz. Gönülleri, işleri, şirketleri, müşterileri, piyasaları vs… Hayatlarımız bir şeyleri fethetmeye uğraşmakla geçer.

Sosyal hayatlarımızda hepimizin kişisel hedefleri vardır (umarım) başarmak istediğimiz. Mutlu ve sağlıklı olmak, harika bir ilişki yaşamak, ev almak, araba almak vs vs…
Tüm hayatımız bundan ibarettir.
O zaman buna uygun davranmanın zamanı geldi. 90 yaşına geldiğimizde geri dönüp de yaptığımız şeylerden mi, yoksa yapmadıklarımızdan mı pişman oluruz? Bence yapmadıklarımızdan.

* Yolunuza çıkan, sizi engelleyen her şeyi YOK EDİN! Genellikle, aynaya baktığınızda en büyük engeli göreceksiniz. Korkularınız, işinize yaramayan kötü alışkanlıklarınız. Kırın o aynayı şimdi! Korkularınızı, engellerinizi yok edin. Parçaları daha sonra toplarsınız. Şimdi kırın!

* Büyük resme odaklı kalmayı sürdürün. Hayalinizdeki o son büyük resim her neyse. Yol boyunca birçok savaş kaybedeceksiniz. Önem verdiğiniz insanlar sizi incitecekler. Tahmin bile edemeyeceğiniz kadar büyük düşmanlarınız olacak. Ne yapmak üzere orada olduğunuzu sakın unutmayın. Günlük pürüzlerin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.
Bazen büyük bir adım geri gitmek, 3 adım birden ileriye zıplamak için gereklidir. Eğer başarıya giden yolda bunu yapmanız gerekiyorsa bunu da yapın. Yeter ki o geri attığınız adımı ne için atmış olduğunuzu unutmayın.

* Hayatınızı değiştirecek o adımı atmak atın. İlk adımı belki de boşluğa atıyor gibi hissedeceksiniz. Ama göreceksiniz ki siz o adımı attığınızda, evren size ikinci adımı atabilmeniz için basamağı gösterecek.

* Teslim olmaktansa ölümüne savaşın. Vazgeçmeyin, bırakmayın. Başarınıza odaklanın ve hedefinize adayın kendinizi. Yeni bir adaya geldiğinizde gemileri yakın. Geri dönmeyin. Arkaya bakmayın. Geri çekilmeyi zorlaştırın. Geriye bakmak için tüm olanakları, gemileri yok ettiğinizde, ilerlemek için kendinize yeni araçlar bulmak zorunda kalacaksınız. İleri gitmek zorunda kalacaksınız. Ölümüne savaşmak demek, ölmek demek değil, yaşamanın bir yolunu bulmak demek. Hedeflerinize adanmış bir şekilde dolu dolu yaşamak demek. Hemen şimdi.

* Savaşınız sırasında size destek olabilecek insanların bir listesini yapın. Başarınıza yardımcı olabilecek bir ordu yaratın. Kendi başınıza da yapabilirsiniz, ama bir ordunuz olursa daha kolay olacaktır. Ordunuz belki ilk başta tek bir kişiden oluşacak. Yanınızda olacak tek bir kişiden. O kişiyi bulun. Sonra gidip bir başkasını bulun. Şimdi yapın.

Belki tarihin hatırladığı o “büyük” insanlardan birisi olmayacaksınız. Ama fethinizi aynı şekilde gerçekleştireceksiniz. En önce inanarak. Onlar da böyle yaptılar. Aklınıza koyduğunuz her şeyi başaracak güce sahipsiniz.

İnsan olmanın getirdiği tüm o güçsüzlüklere ve sınırlara rağmen, hepiniz birer savaşçısınız. Doğanın bir gücüsünüz. Diğer insanların sizin hakkınızda düşündüklerinden ve hissettiklerinden bağımsız olarak, siz ne iseniz O’sunuz.
Şimdi yapacak mısınız?

* Alıntı

  • ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

    ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.ERTELEMEYİ BIRAK! BAŞARI ZAMANI ''ŞİMDİ''

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

İNSAN ZİHNİ DÜŞÜNEBİLDİĞİ HER ŞEYE ULAŞIR

İNSAN ZİHNİ DÜŞÜNEBİLDİĞİ HER ŞEYE ULAŞIR

Kendimi mıknatıs bir gibi düşünürsem, mıknatısın bir çekim gücü vardır. Çekim yasasına görede en çok …