Reklam
Home » 03 - Düşünce Gücü » SÖZÜN GÜCÜ

SÖZÜN GÜCÜ

Bu gezegendeki en yüksek, en etkili enerji, sözdür. Hiçbir şey sözün ötesinde olamaz, olmamıştır, olmayacaktır Bu nedenle, sözün gücünü bilinçli bir şekilde idrak etmeliyiz. Sözün gücünü idrak ettiğimizde ve sözün ardında durması için tüm zihnimizi harekete geçirdiğimizde tüm dünyayı bizim için yaratabilecek olan sözü yaratırız.

Başlangıçta söz Tanrı ileydi ve dünyayı söz yarattı. Söze hürmet ederseniz, bu dünyada hürmetle ederseniz, bu dünyada hürmetle ağırlanırsınız.
Sözler asla basmakalıp olmamalıdır, alışkanlık eseri kullanılmamalıdır. Her kişinin sonsuz başlangıcında sözler vardır. Sözlerle arkadaş edinirsiniz, sözler aracılığıyla kendiniz bağlar, sözlerle iftira atar, yine sözlerle methiyeler düzersiniz. Bu yüzden sözleri kullanırken oldukça özenli olun. Çünkü söylenen tek bir söz dahi kişinin kaderini alt üst edebilir. Başlangıçta söz vardı. Fakat o söze yüreğinizi koyduğunuzda, söz bir bütün, saf sevgi halini alır. Yüreğiniz taşımayan söz ise, arzudan ibarettir.
Söz, Tanrı ile idi. Söz, sizinle olacak. Sebep, sonuca; birbirini takip eden şeyler, bir neticeye götürecektir.
Dilinizden dökülen her söz var olur.Orada bir yerde durur.Bir titreşimdir. Söz, bir sebep ve bir sonuçtur. Kimse sözden kaçamaz. Sözden kaçamayacağımızın bilincine varmak bizim en temel görevimizdir.
Kişi kullandığı dille ve diğer insanlara yaklaşımıyla yaydığı titreşim dolayısıyla değerlendirilebilir. Söylediği tek bir cümleyle onu tam manasıyla çözebilir; ne kadar ilahi olduğunu anlayabilirsiniz. Evrensel bir dil kullanıyorsa, evrensel bir bilince sahiptir.
Sözlerinizin içinde sonsuzun kuvveti varsa, erdemliyse dudaklarınızdan dökülenler ve onlara layıkıyla değer veriyorsanız, muazzamın da en muazzamı sizsinizdir. Dudaklarınızdan dökülen sözler insan olarak değerinizi belirler. Sözünüz sizin değerinizdir.
Yalnızca dilinizle değil zihninizle de konuşursunuz. Dilinizle konuştuğunuzda arka planda yine zihin ve düşünceleriniz vardır. Bu düşüncelerin kıymetini yeterince bilmiyoruz.
Kirli bir zihin, kişinin benlik algısını bozabilir. Hatta bazen benlik algısı o denli bozulur ki, kişi kendisine duyduğu saygıyı yitirir. Öz-saygı yitirildiğinde erdem de onunla birlikte kaybolur. Erdemin olmadığı yerde söz de kayıptır.

Her şey değişmelidir. Bu, evrenin kanunudur. Siz ise ya daha yüksek değerleriniz ya da daha düşük değerleriniz için değişeceksiniz. Daha yüksek değerler için değişirseniz, söz için yaşarsınız. Daha düşük değerler için değişirseniz, kendi sözünüze ihanet edersiniz.

Yogi BHAJAN (Sözün Gücü Kitabından)

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Reklam

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Allah,
Sevilmesi gerekenler ya da

Sevilmemesi gerekenler diye bir AYIRIM yapmaz.

Allah’ın sevgisi herkes ve her şey için eşittir.

Bu Sevgiden ne kadarını ALIP,
Ne kadarını almayacağın,

SENİN özgür seçimine bırakılmıştır.

* Cavit ÇAĞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Bu Resimde Kaç Hayvan Var? 1000 Kişiden Sadece 1’i Resimdeki Tüm Hayvanları Görebiliyor!

İlk olarak Puzzleworld’de yayınlandıktan sonra, internette birçok farklı ortamda paylaşım rekoru kırmış olan bu testin …