DOĞUM GÜNÜ AY VE YILA GÖRE KADER ÇİZGİNİZ

Sevgili  dostlarım    Bu   Bölümde . Sizler  için  hazırlanan  Kader Çizgisinde Kendiniz, Dostunuz, Arkadaşınız, Hülasa  istediğiniz, Herkesin, Karakterini  ve  kader  çizgisini  bir  nevi  öğrene  bileceksiniz.  Siz  Sevgili  dostlarım  için   verdiğim  sonuçlar  kendiniz Muhakeme edin  ve   bir   yorum  yapın .  Vermiş  olduğum  size  umarım  yaşantınızda  bir  ışık  tutacaktır  .

Doğum Tarihiniz  Bir Tesadüf  Değildir ;

Sevgili dostlarım Şimdi sizlere hazırlayacağım  işlem  ile kendi  Çizginizi ve yönünüzü  belirleyin. Şimdi  Rakamların değerini ve esrarını  çözmeye  çalışalım. Her Ayın karşılığında Bir Rakam vardır. Ayların  karşılığındaki  Rakamları  aşağıya yazdığım  şekilde gösterilmiştir.

Ocak =  1          Temmuz =  7
Şubat=  2         Ağustos   =  8
Mart =  3         Eylül       =  9
Nisan =  4        Ekim       =  1
Mayıs =  5       Kasım     =  2
Haziran = 6     Aralık     =  3

Ay  karşılığı  olan  Rakamları Bu  şekildedir  .
Sizin  Yıl  Ay  ve  Günden Yararlanarak bir kişinin Karakter ve kader  çizgisini  nasıl  bulacasınız  .

Yapacağınız  işlem   şu  şekilde  olacak  .
Doğum   Gününü  Rakam  olarak  yazınız  .
Doğum   Ayını       Rakam  olarak  yazınız  .
Doğum   Yılını       Rakam  olarak  yazınız  .
Hepsini  toplayın   .

Sonra  bulduğunuz Sayı içindeki  Rakamları toplayın. Bu toplama işlemini Tek basamaklı bir Rakam buluncaya kadar toplayın. Yani bulacağınız Rakam ( 1 )  den  ( 9 )  Kadar  Olan  bir  rakam  olmalıdır  .

Şimdi  bir örnek verelim ;

28 Nisan 1988 de Doğmuş bir kişinin kader çizgisini  bulalım  .

Nisan              4
Gün              28
Yıl            1988
+
———–
2022

2 + 0 + 2 + 2 =  6   Bulundu

Yani  sevgili  dostlarım 28 Nisan 1988. Gününde doğmuş  bir  kişinin  Kader çizgisi  (6)  Dır  ve  siz  bu  bölümdeki (6) Rakamını  bulun ve Yorumları  okuyunuz.

Sevgili  dostlarım bu bölümdeki  Rakamların  yorumları  Doğuştan  gelen  bir  kabiliyet ve Kişiliklerini  gösterir. Doğum Günü Ayı ve  Yılı   Göre  Rakamlar  Kişiyi  doğumundan  Ölümüne  kadar  etkiler. Çünkü  bu  şekilde  bulunan  Rakamlar  İnsanların  doğuştan  gelen  bir  mizacıdır  .

Sebebine  gelince  İnsanlar  her  hangi  bir  yerde  ve  sebepten    dolayı  isimlerini    değiştir   . Lakin  Gerçek   Doğum  tarihlerini değiştirmek  mümkün  değil.  Bu sebepten  dolayı  doğum  tarihlerinin  Rakamı  sabittir  ve  Değiştireme siniz  .

 

1 . LİDER ’ LİK  VE  ATILGAN  OLDUĞUNU  İFADE  EDER  ;
Güneşin   Gezegeninin  Etkisindesiniz  ; Çok  olumlu  bir  mizacınız  vardır. Başkasının  tahakkümü  veya  idaresi  altında ve Çalışmaktan , yaşamaktan  hoşlanmazsınız. Lider  olmak  istersiniz. İdare  edilmekten  ziyade , idare  etmek  istersiniz . Keşfetme kabiliyetiniz  vardır. Aynı  zamanda  kavgacısınız . Amacınıza  ulaşmak  için  bütün  gücünüzle  çalışırsınız . Para  kazanma  konusunda da çok orijinal  fikirleriniz  vardır. İhtiraslarınız , hayatınıza  yön  verir. Çevreniz  tarafından  sevilir , sayılırsınız .

Olumsuz  ihtiraslarınız  sizi  aceleci , kavgacı , kalp  kırıcı  yapar. Aklınızı  kullanırsanız , ( 1 ) Rakamının  bu  olumsuz  etkilerinden  çok  çabuk  kurtulur. Kozmik  mirasınız  olan  yetenekleriniz  sayesinde  hem  kendinizi , hem  de  çevrenizdekileri  mutlu  edersiniz .

NASİHAT

İçinizden  sizi  dürten şüphelere kulak  asmaz, ihtiraslarınızı  aklınızın  süzgecinden  geçirmeden, peşinden  koşarsanız  zor durumlarla  karşılaşabilirsiniz .

 

2 . ARKADAŞ VE  DOST  CANLILIĞI  İFADE  EDER  ;
Ay ’ ın   Gezegeninin   Etkisindesiniz ; Hayatınızın  temeli  işbirliğine  dayanır . Başkalarının  planlarını  tatbik  eder , başarıya  ulaşabilirsiniz . Davranışlarınız  çok  önemlidir . Çünkü , ( 2 ) rakamı  “ karışıklık  ve  değişiklik ” getirir .

Kararsızsınız . İşbirliğinizi  çok  güvendiğiniz  kişilerle  yapın . Her  duruma  uyabilirsiniz . Nazik , ölçülü  ve  saygılı  olduğunuz  için  çok çabuk  dost  kazanırsınız . Ancak, bu  dostlarınızın  sizi  su  istimal  etmelerini  önlemek  için , her  zaman  uyanık  bulunmalısınız. Bir çok  plan  yaparsınız . Fakat  onları  tatbik  etmek  için  mutlaka  bir  yardımcıya  ihtiyacınız  vardır. Yardımcınızı  seçerken  çok  dikkatli  olun . Çünkü , herkes  sizin  gibi  olmayabilir .

Hislerinize  mağlup  olmayın . Karakteriniz  değişmeye  uygun  olduğu  için , gününüz  gününe  uymayan  bir  insan  olabilirsiniz .

NASİHAT

Her şeyi  başarmaya  gücünüz  var . Ancak , başkalarından  ziyade , kendi işlerinizi  düşünmeye  alışın .

 

3 .  SANATKAR VE  KUDRETLİLİĞİ  İFADE  EDER;
Merih  Gezegeninin  Etkisindesiniz; Keskin  bir  zekaya  sahipsiniz . İradeniz ,sezginiz  kuvvetlidir. Çok  iyi  bir  sanatkar olabilirsiniz. Hayatta  faydalı  bir  şeyler  yapmanın  gerekli  olduğuna  inandığınız için mizacınızda  gizli  kabiliyetlerinizi  kullanarak mutluluğa erişebilirsiniz. Her  şeyi  çok  çabuk  öğrenirsiniz . Aklınıza  eseni  “ enine  boyuna ” düşünmeden  yapmaya  kalkışırsınız. Her şeyi  olduğu  gibi  kabul  eder, gününüzü  gün  etmeye bakarsınız. Çok  çabuk  arkadaş olur, çok  çabuk  arkadaş  bulursunuz. Eğlenceyi  seversiniz . Daldan  dala  konmaktan, bıktığınız  işleri  hemen  bırakmadan  zevk  duyarsınız .

NASİHAT

Kabiliyetlerinizi  değerlendirmeyi öğrenirseniz; iyi bir sanatkar, iyi  bir  yazar , iyi  bir öğretmen ve çok  iyi  bir hatip  olabilirsiniz . Sık, sık  aşık  olursunuz. Aşkta  aradığınız  mutluluğu  buluncaya kadar gerçek aşkı ararsınız. Hayatı  biraz  ciddiye  alın .

 

4 .  SESSİZLİK  VE  SÜKÜNATLIĞI  İFADE  EDER  ;
Merkür  Gezegeninin   Etkisindesiniz ; ( 4 ) rakamının  etkisinde  olanların  hayatına  adalet, eşitlik ve sessizlik hakimdir. Dört  bir tarafı  bu  özelliklerle  çevrili  olanlar  bu  özelliklerini  dışına  çıkmak  için  çırpınır  dururlar. Temkinli  ve ağır başlısınız . Son  derce  dürüst  bir  insansınız. Metotlu  çalışır , mantıklı  davranırsınız . Çok  sabırlısınız . Gelişmenizi  ve  mutluluğunuzu  engelleyen  etkenlerden  korunmasını  öğrenmelisiniz . Muhafazakar  olmanız , başarılarınızı  engelleyebilir. Hiç ummadığınız  zamanlarda umulmadık  kazançlar  elde  edersiniz. Fakat, elinizin açık olduğu  için  maddi  zararlara uğrayabilirsiniz . İyi bir “ilim” adamı olabilirsiniz. Çünkü,bir ilim  adamında  olması  gereken  bütün  özelliklere  sahipsiniz .

NASİHAT

Yeni  fikirlere  yönelin. Ufkunuzu  genişletin. Çekingenliği bırakın . Göreceksiniz, her  istediğinizi  elde  edeceksiniz .

 

5 . YAZAR  VE MACERACI  OLMAYI  İFADE  EDER  ;
Jüpiter  Gezegeninin   Etkisindesiniz ; ( 5 ) rakamının  etkisi  altında  olanlar  için  hayat  sadece  bir  maceradır. Kalbiniz  heyecan , aklınız  macera ile doludur. Tabiatınız değişkendir. Her şeyle ilgilenmek ve bağımsız olmak  istersiniz. Düşündüğünüz  zor durumlardan da çabucak kurtulmasını bilirsiniz  Kolaylıkla  dostluk kurar ve her şeye  ve her yere kolayca uyum sağlarsınız. Metotlu  çalışırsınız . Kendi  dilinizi  ve  yabancı  dilleri  en  iyi  şekilde  öğrenebilirsiniz. Bundan  ötürüde  iyi  bir yazar ve  iyi  bir hatip olabilirsiniz . ( 5 ) rakamı  size  yazarlıkta, öğretmenlikte ve hatiplikte  başarılar  müjdeliyor. Bu  rakamı  Jüpiter  gezegeni  etkilediği  için  kararsızlık ve macera  aşkı  tutkunuzdur Gözünüzü  budaktan  sakınmazsınız . Bu  yönünüzü  frenleyebilirsiniz, hayatta her istediğinizi  elde edebilmeniz  için  hiçbir  engel  yoktur .

NASİHAT

Azimli  olunuz , diliniz  tutmaya  öğreniniz .

 

6 . ÖĞRETİCİ  VE  GÜVENİ   İFADE  EDER ;
Venüs   Gezegeninin   Etkisindesiniz ; Tabiatı ve  insanları  seversiniz. Sevgi  felsefenizi  herkese  kabul  ettirmeye çalışırsınız. Amacınız, başkalarına  yardım  etmektir. Kendinizi  pek  düşünmezsiniz. Güzellik  ve  uyum  en  büyük  tutkunuzdur. Güzellik  ve  düzeni  ilk  önce  kendi  hayatınıza  oluşturur, sonra  da  bunları  çevrenize  yaymaya  gayret  edersiniz. Eliniz  de  açıktır. Samimi ve dürüstsünüz. Etrafınıza  güven  verirsiniz. Etrafınıza  güven  verirsiniz. İhtiraslarınız  yoktur. Elinizi  attığınız  her işte  başarıya  ulaşırsınız. Sanatın  her  dalından, özellikle  müzikten  zevk  alırsınız. Başarıya  ulaşmak  istediğiniz  işlerde , iyi  bir  dost  sayesinde  istediğinizi  fazlasıyla  kazanacağınıza  inanırsınız. Halbuki  her  işi  başarabilecek  kabiliyettesiniz .

NASİHAT

Önce  kendinizi  iyice  tanıyın .

 

7 . MİSTİK  VE  ESRARENGİZLİĞİ  İFADE  EDER  ;
Satürn  Gezegeninin    Etkisindesiniz ; Hayal  dünyanız  çok  geniştir. Düşünmek ve her şeyi  sebeplerini aramak en büyük tutkunuzdur. Dalgınsınız , ağır  başlısınız. Yalnızlığı  ve  esrarengiz  konuları  seversiniz. Başkalarıyla  sıkı  ilişki  kurmaktan kaçınırsınız. Başarıya  ulaşmak  istiyorsanız , bu  huyunuzdan  vazgeçip ,  hayattan  zevk  almasını  öğrenmelisiniz. İnsanları  sever ; herkese  yardım  eder , hastalara  şifa, dertlilere  deva  olursunuz. İnsanları , sizin  kadar  iyi  anlayan  çok  az  bulunur  İyi  bir  öğretmen  ve  lider  olabilirsiniz .Herkesten  saygı  ve  sevgi  görürsünüz. Her  tuttuğunuz  işi  başarırsınız . Özellikle, felsefe  sahasında  çok  başarılı  olursunuz. Çünkü, hayatın  gizlilikleri  size  hava  ve  su  kadar  gereklidir. Güzel  olan  her  şeyi  seversiniz. Sevdiklerinizin  kötü  taraflarını  gördüğünüz  zaman  çok  üzülürsünüz. Melankoliye  kapılır , kabuğunuza  çekilirsiniz . ( 7 ) rakamı  Satürn  gezegeninin  tesiri  altında olduğu için üstün  bir  zekanız  vardır

NASİHAT

Sıkıntılı  günlerinizde  mutlaka  bir  dost  bulun . Üzüntüyü  bırakıp , yaşamaya  bakın .

8 . SABIRLI  VE  BAŞARILI  OLMAYI  İFADE  EDER  ;
Uranüs  Gezegeninin   Etkisindesiniz ; Hayatta  daima  en  ön  planda olmak  istersiniz. Bu  nedenle de, iyi  bir  iş  adamı  veya  iyi  bir  komutan  olabilirsiniz. Üzüntüleriniz  sizi  yıkacak  kadar  güçlü olur. Gerçekte  ise, bu  üzüntüleri  siz  büyütürsünüz. Olayları tarafsız  olarak  görürsünüz. Bunun  içinde  herkes tarafından sevilirsiniz. Başkalarının aklına uymaz, macera  hevesine kapılmazsanız, başarılı  olursunuz. Başarıya  ulaşmak  için  yılmadan  çalışmayı  öğrenmeniz  gerekmektedir. Gezegeniniz Uranüs, size  para  ve  başarı getirir. Sizi  seven  gerçek dostlarınızla el  ele verin, bütün  güçlükleri  yenin ve isteklerinize sahip olun. Başkalarının  enerji  ve kabiliyetlerinden  faydalanın.

NASİHAT

Mertsiniz , cesursunuz , ama  çok  dikkatli  olun , mantıksız  davranışlarla  başınızı  belaya sokmayın . Disiplin  konusunda  biraz  daha  yumuşak  olun , önce  kendinizi  frenlemeyi  öğrenin. Aksi  halde, çok  kalp  kırar, sonunda  kimsesiz  kalırsınız .

9 . METAFİZİK  VE  KUDERTİ   İFADE  EDER  ;
Neptün  Gezegeninin   Etkisindesiniz ; Yüksek emel ve asıl  ülküler peşinde koşarsınız. Gizli olan  her şeye  meraklısınız. Neptün gezegeninin  tesiri altında  olduğunuz  için , sanat alanında  daha  başarılı  olur , herkesi  daha  çok  etkileyebilirsiniz. Mucit  olabilirsiniz. Her  şeyi  denemek  istersiniz . Aşkta  da  aynı  hataya  düşebilirsiniz . Cömertsiniz , ailenizi  ve  dostlarınızı  seversiniz . Sevdiklerinizin  hatalarını  asla  affetmezsiniz . Çok  bencilsiniz . Serbestlik , hürriyet  tek  tutkunuzdur . Hayatın  bütün  zincirlerini  koparıp , dilediğiniz  gibi  yaşamak  istersiniz . Her  şeyinizi  kaybetmek  pahasına  da  olsa  aklınıza  koyduğunuz  her  şeyi  yaparsınız . Her  istediğinizi  elde  etmek  için  gözünüzü  budaktan  esirgemezsiniz . Fakat , kalp  kırmakta  da  üstünüze  hiç  kimse  yoktur .

NASİHAT

Kötü , size  zararlı  huylarınızdan  vazgeçin .

Kaynak: spritüelle

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Sevgi sana kendi özünü hatırlatır. Unutma seni sevgiden uzaklaştıran her şey, seni senden uzaklaştırır, kendini tanıyamaz olursun.

* Cavit ÇAĞ