ÇEKİRDEK İNANCINI 3. Saniyede DEĞİŞTİR Hayatın DEĞİŞSİN

DÜŞÜNCELERİ DEĞİŞTİRMEK - Neale Donald Walsch
DÜŞÜNCELERİ DEĞİŞTİRMEK - Neale Donald Walschhttps://youtu.be/Jl0iSEqouC0

Eğer yukardaki linki tıklarsan bu konu hakkında daha çok bilgiye uulaşailirsin Hafta içi yayınlanacak yeni videoları kaçırmamak için abone olmayı ve bildirim ziline tıklamayı unutmayın!

Ne düşünüyorsan O’sun. Düşünce olumsuzsa kısır bir döngü oluşturuyor. Döngü’yü kırmak için bir yol bulman gerekiyor.

Şu andaki deneyimlerinin kaynağı, daha önceki düşüncelerindir. Düşünce deneyimi yaratır, deneyim düşünceyi pekiştirir, düşünce yine benzer deneyimi yaratır. Eğer Çekirdek düşünceniz haz doluysa, bu, yaşamınızda haz yaratır. Olumsuzsa sürekli cehennem yaratır.

Yol, Çekirdek düşünceyi değiştirmektir.

Öncelikle düşünce-söz-aksiyon paradigmasını tersine çevir.

“Adım atmadan önce düşün” sözünü biliyorsun değil mi? Unut onu. Çekirdek düşünceni değiştirmek istiyorsan önce adım atmalısın.

https://youtu.be/Jl0iSEqouC0

Örneğin; yolda yürüyorsun ve ihtiyar bir kadın para dileniyor; onun bu ihtiyar haliyle günbe gün yaşadığını yaşamının zorlaştığını fark ediyorsun. İlk tepkin ona cebindeki paranın bir kısmını vermek oluyor. Eline cebine atıyor ve çıkardığın paranın Otuz Türk Lirası olduğunu görüyorsun. Tam verecekken düşünce devreye giriyor. Ne yapıyorsun? Deli misin? Cebinde zaten topu topu Elli Türk Lirası var. Ona Otuzunu verirsen, sana yirmi Türk lirası kalacacak bu sana yeter mi? Bu kez cebindeki beş liralık kağıt para bulmaya çalışıyorsun. Yine düşünce: hey! Onlardan sende çok yok ki vermeye kalkıyorsun. Ona bozuk para ver de gidelim. Elini öbür cebine atıp bozuk para bulmaya çalışıyorsun. Bir yandan da utanıyorsun. Senin burada karnın tok, sırtın pek ve ihtiyar kadın için bozuk para arıyorsun. Eline küçük madeni paralar geliyor. En büyük madeni para birimini bulmak için elinin cebinde biraz fazla dolaştırırken kadının önünden çoktan uzaklaşmış olduğunu fark ediyorsun. Artık geriye dönmek de istemiyorsun. İhtiyar kadına katkın olmuyor. Kendine de. Bolluk bilinciyle paylaşmanın hazzını yaşamak yerine, kendini o kadın kadar fakir hissediyorsun.

Neden, kadına kağıt parayı vermedin! İlk tepkin buydu. Ama düşüncen davranışını engelledi. Bir daha ki sefer, düşünmeden yapmaya karar ver. Parayı ver. Onun kaynağında daha çook var. Seni o fakir kadından ayıran tek şey düşüncen. Sen paranın yine sana geleceğini biliyorsun. O bilmiyor.

Çekirdek düşünceni değiştirmek istiyorsan, yeni düşüncene göre davran. Ama bunda çabuk olmalısın, yoksa zihnin yeni düşünceni hemen öldürür. Öldürmeyi kelimenin gerçek anlamıyla söylüyorum.

Yeni bir gerçek, yeni bir düşünce, daha onu uygulamaya fırsat bulamadan ölecektir.

Karşına fırsat çıktığında, hemen yeni düşünceni uygula. Bunu sıklıkla yaparsan bir süre sonra zihnin yeni mesajı algılayacaktır ve senin düşüncen haline gelecektir.

Yeni düşünce, senin tek şansın. Gerçekten Kim Olduğuna doğru seni geliştirecek olan tek gerçek imkanın. Zihnin, şu anda eski düşüncelerle dolu. Sadece eski düşünceler değil, başkalarının eski düşünceleri. Düşünceni bazı konularda değiştirme zamanı.

Evrimleşme, gelişme denilen şey zaten bu.

https://youtu.be/Jl0iSEqouC0

DÜŞÜNCELERİ DEĞİŞTİRMEK - Neale Donald Walsch
DÜŞÜNCELERİ DEĞİŞTİRMEK - Neale Donald Walsch

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

 Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.