BU BİTKİLERLE BAZI RAHATSIZLIKLARINIZI TEDAVİ EDEBİLİRSİNİZ ONLARI KULLANMAYI ÖĞRENİN.

İnsanoğlu yaşamın ilk kurulduğu dönemlerden bu yana bitkiler ile kendini tedavi etmiştir. Bu gün ilaç sanayinde tüm ilaçlar bitkilerden üretilmektedir. Son yıllarda bitkilere verilen önem hızla artmaktadır. Bu nedenle dünyanın en yararlı 8 bitkisinden bir liste oluşturduk. İşte en yararlı 8 bitki ;

Aloe Vera ; Çok eski zamanlardan bu yana bilinen Aloe Vera bitkisi yanıklarda ve cilt tedavisinde kullanılmaktadır. Bitkinin yaprağından elde edilen su ağır yanık olmak üzere her tip cilt haastalığında tedavi edici ve hücre yenileyicidir.

Kızılcık ; Çok kuvetli bir C vitaminidir. Kalp ve dolaşım sistemi yanı sıra boşaltım sistemine yararı çok büyüktür. Bakteriyel enfeksiyonları tedavi eder ve tümör oluşumunu engeller.

Ekinezya ; Bağışıklık sistemini güçlendirir. Özellikle grip ve soğuk algınlığında tedavi edici etkisi vardır. Boğaz ağrıları, öksürük ve tıkanıklık için çok iyi bir bitkidir. Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.

Siyah yılan kökü (kadın otu) ; Üreme sistemindeki tüm hormonları dengeler ve ağrıların oluşumunu yavaşlatır. Özellikle kadınlarda menopoz döneminde ağrıların ve ateş basmasının önüne geçer.

Papatya ; Stres altındayken ve uyku sorunları yaşandığında rahatlıkla kullanılır. Ayrıca baş dönmesi, mide bulantısı gibi sorunlarda tedavi edicidir.

Çuha çiçeği ; Solunum yolları sorunları, romatizma ağrıları ve kilo vermede kullanılır. Adet ağrılarının düzelmesinde de kullanılır.

Keten tohumu ; Omega-9 ve 3, lif, protein, manganez ve mağnezyum, çinko ve mineral açısından çok zengindir. Bu nedenle pek çok hastalığın tedavisinde kullanılır.

Sarımsak ; doğal bir antibiyotik olduğu gibi tansiyon problemlerine, kalp hastalıklarına iyi gelmektedir. Kanser engelleyici, dolaşım sorunlarını çözücü ve kolestrol düzenleyicidir

* alıntıdır

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.