Bu benim ilk mucizemdi…

Nasıl başlayayım bilemedim. Bir sürü kitap okudum bu konuyla ilgili, secret ‘la başlayan, ferrarisini satan adamla devam eden bilinçaltı temizleme kariyerinde, daha ileriye gitme  çekim yasası vs. Hepsinde ortalama bir hafta süren bir motivasyon sonrasında, yine yavaş yavaş eski inançlarıma kaldığım yerden devam şeklinde olurdu. Başka bir şey denemeli dedim bilinçaltı subliminal mesajlar veren cd ler aldım, onlarda da durum kitaplardakinden çok farklı olmadı. Bu arada sosyal medyadan takip ettiğim sayfalar var ve paylaşımlarını sürekli takip ediyorum. Bir gün ablam, eniştemin halasının, Cavit hocaya gittiğini bu sayede  hayatındaki inanılmaz değişimlerden ve mucizelerden bahsetti.

Hep bir şey yapmalı, aslında ne, neden bu dünyadayım biliyorum boşa değil ama nasıl bulabilirim, diye sorguladığım bir dönemdi. Çok tesadüfen ablamla tatil dönüşü yolumuzun üstü diye bahsettiğim halamızı ziyaret ettik. Eğer onu görmeseydim bunların olduğuna inanamazdım. Onun hayatındaki değişimlerle ilgili söyleyebileceğim tek şey, bu asla benim bir kaç yıl önce gördüğüm kadın olamazdı. Uzun sohbetlerden sonra orda niyet ettim,

Ben Kıbrıs a Cavit hocaya  gitmeliyim, ulaşmalıyım ona diye. Anlatamayacağım o kadar çok engel çıktı ki. Vazgeçtim, erteledim ama sayfasını takip ediyorum pür dikkat. Ama bu süreçte hocamın paylaştığı her şey benim sorularıma cevap gibiydi. İnanın nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama öyle güçlü niyet etmişim o kadar çok istemişim ki 15 gün sonra kendimi

Kıbrıs ta Cavit hocanın yanında buldum.

Benim en büyük sorunlarımdan biri, anksiyete bozukluğuydu (panik kaygı endişe) bu korkum yüzünden etrafımdaki herkesi her şeyi kontrol altında tutmazsam sanki bir şey olacak hissi. Herkesin görevini üstlendiğim için bir süre sonra bunlar benim görevim olmaya başladı. Ve kimseye HAYIR diyemediğim için de artık tükenmeye başlamıştım.

Öyle ki, Cavit hocama geldiğimde, tamamen tükenmiş durumdayım. Sona gelmiştim. Çünkü baş edemedim. Sürekli başkaları için çabaladığım, kaygılandığım bir hayat yaşıyordum. BEN diye bir şey yoktu kalmamıştı. Aman onlar mutlu olsun da bana yeter sanıyordum.  kambur yürümeye başlamıştım artık. Baş ve boyun ağrıları yaşamaya  başladım. Bu durum artık beni sadece psikolojik değil fiziksel olarak ta yıpratmaya başlamıştı, taşıyamıyordum ama yüklerimi bırakamıyodumda.

Ya inanın çok samimi söylüyorum,  insanın bütün yüklerinden kurtulması ne müthiş bir duyguymuş. Sabahları Allahım  iyi ki varım şükürler olsun diye uyanmak . Kendini yeterli hissetmek, özüne güvenmek, sevgi dolu coşkulu sevinç içinde olmak, Hiç bir ağrı sızı hissetmemek. Hiç bir şey için kaygılanmadan teslim olmak, bu iyileşmeyi her hücrende hissetmek inanın paha biçilemez. Benim mucizelere giden yolda bana vesile olduğu için sevgili halama, ve bu mucizeleri gerçekten yaşayıp her hücremde hissetmemi sağlayan, beni aynı bedende yeniden ilk halimle ışıkla, sevgiyle ve benle dolduran sevgili Cavit hocam, çok ama çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız.

Sizler de çok değerli ve çok  kıymetlisiniz. Lütfen kendinize bir iyilik yapın.

Kendinize izin verin sadece niyet edin. Ben yıllarca denediğim şeylerle  sadece zaman kaybetmişim. Çünkü bilinçaltındaki çocukluktan itibaren bize empoze edilen kendimizi inandırdığımız binlerce inanç var, kırmakta zorlandığımız. Bu  sürece kendimi  ikna etmem o kadar zordu ki. Cavit Çağ hocamla birlikte Sonsuz Şifa bireysel 4 seansa katıldım ve her biri farklı hissettiren, yüzleştiğim, içime döndüğüm. Ve her seanstan çıktığımda ne hissettiğimi söyleyeyim mi?

Sanki Kıbrıs’a o tükenmiş gelen kişi ben değildim, sanki ben hep olumlu düşünen,  kendini gerçekten çok  değerli hisseden, hayattan zevk alan, mutlu, coşkulu, yaşam sevinciyle dolu biri oldum. Çünkü Cavit hocam, bütün sağlıksız bilinçaltı  kodlamalarımı değiştirdi ve yerine yenilerini koydu.

Sizin de kurtulamadığınız yükleriniz varsa benim gibi, her ne sebeple olursa olsun lütfen Cavit hocanın yanına gidin, lütfen kendinize bunu armağan edin. Siz gerçekten inanarak niyet edin gerisi gelecek. Çok uzattım biliyorum ama inanın yazarken belki her hangi bir konuda kendini benim gibi çaresiz  hisseden birine ilham olurum diye paylaşmak istedim. Hiç bir şeyin size zaman kaybettirmesine izin vermeyin. Bu şifalı enerji ile tanışın. İyi ki seni tanıdım hocam şükürler olsun. Bu benim ilk mucizemdi…

Sevgiyle Kalın..

*Seda Can

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Kendiniz olmanıza izin vermeyip
ENGEL koyan insanları
hayatınızdan ÇIKARIN..!
 
* Cavit ÇAĞ