Home » 02 - Günlük Mesajlar » Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!
Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Modern çağın kaçınılmaz iletişim aracı cep telefonu, hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Çoğumuz cep telefonlarıyla yatıp kalkıyoruz. Geceleri bile cep telefonlarımızı yanımızdan ayırmıyoruz. Hele ki akıllı telefon sahibiysek geceleri en son ve sabah uyandığımızda ilk gördüğümüz şey o oluyor. Çoğu zaman cep telefonları bizim onlara sahip olduğumuzdan daha çok bize sahip oluyor.

Bu arada cep telefonlarının yaydığı radyasyonun vücudumuza ne büyük zararlar verdiğini de göz ardı ediyoruz. Atina Üniversitesi Hücre Biyolojisi ve Biyozik Bölümü’nün yayınladığı araştırma sonucuna göre cep telefonlarının başlıca zararları arasında; hafızaya zarar vermesi, DNA tahribatına yol açması ve beynin metabolizma proteinlerinin etkisini değiştirmesi yer alıyor.Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Cep telefonunun yaydığı radyasyonun zararlarından korunmak için; direkt başınıza ve vücuduna tutmamak, konuşurken kulaklık kullanmak, açıkken cepte ve göğüste taşımamak, uyurken yakınınızda tutmamak gibi önlemler söz konusu. Şimdi de cep telefonlarının yaydığı radyasyonun zararlarından doğal bir yöntem ile korunmak mümkün.

Evet yanlış okumadınız.Bu hazırlaması ve içimi son derece kolay içecek sizi radyasyonun zararlarından koruyor. Biberiye çayının vücudumuzu toksinlerden arındırma konusundaki faydası yakın zamanda bilimsel olarak kanıtlandı. Hafızayı güçlendiren, konsantrasyonu artıran, hazımsızlığı gideren, bağışıklık sistemini destekleyen, kan dolaşımını hızlandıran, baş ağrısı ve migren ağrılarını kesen mucizevi içecek Biberiye çayının faydaları saymakla bitmiyor. Ayrıca toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırdığı da biliniyordu. Biberiye çayının bu çok önemli yararı British Journal of Radiology (İngiliz Radyoloji Yayını)‘de yayınlanan bilimsel bir makale ile literatüre geçmiş oldu. Araştırmada biberiyenin içindeki carnosic ve canosol asitlerin hasara uğramış DNA hücrelerini onarmada ve radyasyon ile savaşta çok güçlü anti-oksidanlar olduğu tespit edildi.

Tek yapmanız gereken 2 yemek kaşığı biberiyeyi, ocaktan indirdiğiniz 1 bardak kaynamış suya atıp karıştırmak. 10-15 dakika demlenmesini sağlayıp soğumaya bıraktıktan sonra içebilirsiniz. Ayrıca buharını da soluyabilirsiniz. Çünkü biberiye çayının buharı ciğerler ve bütün organizma için de son derece faydalıdır. Biberiye yağını diyetinize de ekleyebilirsiniz. Ayrıca günde 5 dakika biberiye yağını nefesinizle içinize çekmek hafızanızın %75 oranında güçlenmesine yardımcı olacaktır. Bu konuda yapılan bir araştırma da gösteriyor ki; biberiyenin içindeki cineole adlı etken madde hafızamızı güçlendirmede büyük rol oynuyor.

Cep telefonunun yaydığı radyasyonun zararlarından korunmak ve toksinlerden arınmak için biberiye çayını ne kadar süre içmeniz gerekiyor? Aslında cevabı gayet iyi biliyorsunuz. Cep telefonu hayatınızda olduğu sürece haftada  3-4 kez biberiye çayı içmenizi öneririz.

Kaynak spritüeller

Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Bu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!
Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Yüreğinden gelen sesleri dinleyip onları hayatına geçirdiğin Zaman yaşadığını hissedeceksin .

* Cavit ÇAĞBu Basit Yöntem Sizi Cep Telefonunun Yaydığı Radyasyondan Koruyor!

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YORUMLAR

Tavsiye Edilir

Kendimden Özür Dilerim.

Kendimden Özür Dilerim.

Kendime hastalığı, parasızlığı, işsizliği yaşattığım için, yeniye geçmekten, değişimlerden korktuğum için sonuçta yine yaşama güvenmediğim …