Bir düşünce herşeyi değiştirir… (düşünce formları)

Düşünce ve Düşünce Formları -Amona

Düşünce, zamanla ilgisi olmayan hayati, kozmik bir tasarıdır. İllüzyonu yoktur. Yüksek düşünce formlarını elde etmeye çalışınız ve sizin aslınızın kendi içinizdeki, benliğinizde olduğunu bilin. Bunu bir defa deneyin sonucu alacaksınız. Bedenimizin tamamı bir elektriksel mıknatıstır. Bu bakımdan düşündüğümüzü cezp ederiz. İyi bir şekilde yönetilen bir düşünce, ya cezp eder yada reddeder.

Akla gelenin ne olduğu önemli değil, önemli olan yıkıcı düşüncelerin yerine yapıcıları getirebilmektir. Bu, başlangıçta zor gibi gelebilir. Fakat yapılacak çalışmalar kısa zamanda faydalı sonuçlar verecektir. Bu şekilde kendi arzunuzla gereksiz ve işe yaramaz düşünceleri geri atabilmenin huzurunu hissedeceksiniz. Şahsi şeyler için telaşlanmayın. Her şey zaman geldiğinde düzelecektir. Fakat zamanında önce değil.

Tren istasyona gelmeden binemezsiniz. Sabrede ede, sabretmeyi öğrenirsiniz.

Hiçbir zaman hiçbir şeyin sizi endişelendirmesine mahal vermeyin. İyi şeyleri aklınıza getirin ve depresyonlara yer vermeyin. Kollarınızı yukarı doğru uzatarak iyi tesir ve düşüncelerin benliğinizi yıkaması için dua edin. Sinirlendiğiniz zaman uzanın ve kendinizi serbest bırakın. Bu sizi dinlendirecektir.

Mümkün olduğu kadar şirin görünmeye ve sanki her şey iyi imiş gibi hareket etmeye çalışın. Hüzün ile sadece aşağı güçleri üzerinize çekersiniz.

Size gerekli olan yüksek güçlerdir ki onlar sayesinde yükselesiniz. Aşağı, yada yüksek güçlerin size gelmesi düşüncelerinize bağlıdır. Buna dikkat edin.

Ego, yüksek güçlerin yerine kaim olmamalıdır. EGO ile ilerleyemezsiniz. Huy dediğiniz şey yanlış düşünceler sonunda ortaya çıkan bir ruh halidir. Huyların çoğunda bir parça EGO vardır. Bunu anlamak için kendi kendinizi analiz gerekir. Bunu bulduktan sonra kabul etmek , biraz cesaret isteyen bir iştir. Pek çok şeyde EGO vardır ve bunun farkına varamazsınız.

İyilik iyiliği, kötülük kötülüğü çeker. Cazibe kanunundan bu anlaşılmalıdır. İyi ya da kötü durumların tezahürü bizim düşüncelerimizle ilgilidir. Biz düşüncelerimizle iyi ya da kötüyü kendimize çekeriz.

Geçmişin hoş olmayan hatıralarıyla uğraşmayın.  Geçmişin hatıraları sizi meşgul etmesin. Onlar artık bitmiştir. İçinde bulunduğumuz anda yapabileceğiniz, gerçekleştireceğiniz yapıcı düşünceler önemlidir.

Müsbet düşünce hem kendinizden hem de dışarıdan gelecek yüksek güçlerle birleşerek oldukça büyük bir enerji hasıl eder. Buna ulaşmada sizi başarıya ulaştıracak en iyi yol, kendinizi dikkatli olarak analiz etmeniz olacaktır.

Düşüncenin fotoğraf çekmeye çok benzediğini çoğu insan bilmez. Bu canlı resimler aynı anda şuur altında, alçak ve yüksek güçlerin bulunduğu alemlere de yansıtılır.

Eğer düşünce (-) menfi ise, aşağı seviyeli güçler, pozitif (+) ise yüksek seviyeli güçler harekete geçer ve size yardıma koşarlar.

Olmasını istemediğiniz bir şeyi düşünmeyin. Zira ne düşünürseniz o derhal gökyüzüne yansır ve çok berrak bir görüntü teşkil eder. Ayni görüntü, görebilesiniz diye şuuraltıntınızda da teşekkül etmiştir.

Önce, düşüncelerinizin imajlarını baş sakrasında teşekkül ettiriniz. Burası çok güçlü bir merkezdir. Bu sadece vibrasyonumuzu arttırmakla kalmaz. Aynı zamanda düşünce formlarının yardımcı güçler tarafından kolaylıkla alınmasını mümkün kılar.

Düşündüğünüz şeyin görüntüsünü başınızın üzerinde şakra’dan görmeğe çalışın.

Mutluluk olumlu düşüncelerin yaratabileceği bir ruh halidir. Bu bakımdan şakra’da neş’eyi düşünün. Bu büyük bölgenin önemini ihmal etmeyin. Yanlış düşünceyle bir şey kazanılmaz ve endişe, korku en yıkıcı güçlerden biridir.

Aynı merkezi (şakra’yı) kullanarak çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun için ihtiyaçlarınızı ihtiva eden bir düşünce formunu düşünün ve görüntüyü mümkün olduğu kadara yukarılara aksettirin.

Bunu günde birkaç defa tekrarlayın.

Eğer bu düşüncelerinizde gerçekten samimi ve iyi şeyler yapma çabası içindeyseniz, size yüksek seviyeli güçler tarafından muhakkak yardım edilecektir. Bu vital enerjinin tesiriyle yardımlarınız harekete geçecektir.

Şunu unutmayınız ki, yapıcı ve olumlu düşünceler desteklenir ve yardım görür. Siz arzu ettiğiniz şeyin olmasını düşünün fakat onun cereyan ediş tarzına karışmayın. Bırakın onu yüksek seviyeli güçler halletsin. İyi ya da kötü hiçbir şey yok olmaz. Yardım edenler yardım görür. Daima meşru olan düşüncelerinizi gönderin.

Eğer insanlar bir düşüncenin bu kadar değişiklik yarattığı bilselerdi, her çeşit düşüncenin kafalarına girmesine müsaade etmezlerdi.

Sakin kalın ve yüksek seviyeli düşüncelerin zihninizde yer almasını isteyin. Sizi gerçek benliğinize indirecek yollardan biri de meditasyondur.

Yüksek seviyeli düşüncelere zihnimizde yer verdiğimiz sürece, göreceksiniz ki, sizi eskiden meşgul eden bayağı düşünceler yavaş yavaş ortadan kalkacaktı ve artık onlar, sizi meşgul etmeyecektir.

Düşünceleri silmenin bir yolu onları yükselterek kafadan atmaya çalışmaktır.

Bu işlemin kısa bir zaman sonra süratle cereyan etmesi gerekir. Bu işlem yapıldıktan sonra atmak istediğiniz düşünceyi niçin attığınızı sakin bir ruh hali içinde düşünün.

Düşünce büyük bir güçtür, bunu küçümsemeyiniz. Düşünce kullanıldığın yere göre zararlı ya da faydalı olabilir. Yolun en bozuk yerinde yoldan vazgeçmek olmaz. Daha sonra arkanıza sevinçle bakacaksınız.

Olgunlaşma yolunda her şeyden zevk alacağınızı zannetmeyin. İçinizde bulunan en yüksek mutluluğu arayın.

Unutmayın ki, ihtiyacınız olan şeyleri evvelemirde zihinde  (düşünceyi yukarı aksettirerek) faal hale getirin, sonra onun fizik şekilde materyalize olmasını beklemeniz gerekmektedir.

Bu prosedür, hiçbir zaman şaşmayan cazibe kanununun bir tatbikatıdır. Bu arada sadakatten hiç uzaklaşılmamalıdır. Aksi halde vizyonların gerçekleşmesine mani olunur. Sadakat ateşini daima yanar vaziyette bulundurun ve arzularınızın materyalize olmazına kadar sabır gösterin.

( Ruhsal Güçleri Geliştirme – Amona )

 Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

(WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.