Bilinçaltı Testi: Bu Listede Size En Güvenilir Gözüken Kişi Kim?

Ünlü psikiyatr Leopold Szondi’nin çalışmalarının bir parçası olarak yayınlanan bu test güven duymayı seçtiğiniz kişiye bağlı olarak, sizin hakkınızda bir takım çıkarımlar yapma iddiasında. Bu testi uygulaması ise gayet basit. Tek yapmanız gereken şey aşağıda resimleri sıralı olan şahıslar arasından size en güvenilir gözüken kişiyi seçmek. Ardından seçtiğiniz kişiyle alakalı yorumu okuduğunuzda oldukça çok şaşıracaksınız.

Aşağıdaki şahıslardan birini seçin;

1 numarayı seçtiyseniz;

Eğer size en güvenilir gelen kişi 1 numaradaki bu şahıs ise, bu sizin doğaya, doğayla özdeşik yaşama olan özleminizi gösterir. Hatta kasaba, köy gibi yeşillikler içinde, şehir hayatından uzak bir yerlerde yaşama gibi bir hayale sahip olmanız gayet olasıdır. Ruhu doğayla bütünleştiği zaman huzur bulabilen insanlardansınız. Dağınık saçlı, kısık gözlü, yanık tenli ve üzerindeki modern kıyafeti tam oturmamış ve emanet gibi duran bu şahıs aslında çiftçidir.(peasant) Sizin en güvenilir kişi olarak bu şahsı seçmeniz doğal hayata olan özleminizin bilinçaltı yansımasını temsil eder.

 

2 numarayı seçtiyseniz;

Size en çok güven veren kişi olarak 2 numarayı seçtiyseniz, bu cömert, eli açık ve çabuk güvenen biri olduğunuzu işaret etmektedir. Sırf kıyamadığınız için, arkadaşlarınıza borç verebilir ya da onlar için harcama yapmaktan çekinmeyebilirsiniz. Buna iyi niyetinizde eklenince bu durumu suiistimal etmek isteyen bazı tanıdıklarınızca kullanıldığınız zamanlar çok olmuş olabilir. Çünkü seçtiğiniz kişi bir bankacıdır.(banker) Bankacıya güven duymanız, parasal konulardaki iyi niyetinizin ve saflığınızın yansımasıdır.

 

3 numarayı seçtiyseniz;

En güvenilir kişi olarak 3 numaralı şahsı seçtiyseniz bu, kendinizi geliştirmeye, araştırmaya ve eğitime verdiğiniz önemi temsil eder. Sizi geliştirecek konularda, okumalar ve araştırmalar yapıyor olmanız gayet olasıdır. Kendiniz eğitim hayatınıza devam edemediyseniz bile tanıdıklarınızı ve çevrenizde sizden yaşça küçükleri bu konuda en çok cesaretlendiren kişilerden biri olmanız çok büyük bir olasılıktır. Seçtiğiniz karakter ince kravatı, iyi taranmış saçları ve temiz traşı ile bir öğretmendir.(teacher)

 

4 numarayı seçtiyseniz;

En güvendiğiniz kişi olarak 4 numaralı şahsı seçtiyseniz bu sizin adalete ve eşitliğe duyduğunuz özlemi ve bu değerlere verdiğiniz önemi gösterir. Haksızlığa gelemiyorsunuz. Kendi çevrenizde, etki alanınızda adaletsizliklere karşı geliyorsunuz ancak yaşadığınız çevrede meydana gelen ve gücünüzün yetmediği adaletsizliklerden ötürü çaresiz hissediyor olabilirsiniz. En güvenilir kişi olarak yargıç(judge) karakterini seçmeniz eşitliğe verdiğiniz önemi ve adalete duyduğunuz özlemin temsilcisidir.

Kayna: filoji.com

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresdeKendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

(”WHATS APP” tan da arayabilirsiniz)

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Sen bu dünyaya başkalarının seçtiği hayatı yaşamak için gelmedin. Kendi doğrularını bulmalısın. Onları ararken hatalar yapabilirsin. Hatalar pes etmen için sebepler değil. Onlar tecrübedir. Sen hedefine ulaşmak için yeni bir yol denemekten asla vazgeçme. Eğer Vazgeçersen cehenemini, devam edersen de cennetini inşa edebilirsin.

* Cavit ÇAĞ