BEYİN FREKANSINIZI DEĞİŞTİRİN HAYATINIZ DEĞİŞSİN

Beynimiz beş ayrı frekansta titreşir. Bunlar Alfa, Beta, Theta, Delta ve Gamma’dır. Zihnimizdeki her düşüncenin bir enerjisi vardır, son bilimsel araştırmalarda düşünce enerjisinin görüntüleri yayınlandı. Zihninizdeki düşünce pozitifse, pozitif, negatifse negatif sonuçlar doğurur. Sevgiyi düşünürse sevgiyi, aşkı düşünürse aşkı, üzüntüyü düşünürse, üzüntüyü deneyimler. Negatif düşünceler negatif inançlar oluşturur.
 
Yanlış negatif inançlar yanlış yaşamlar doğurur. Negatif inancınızı bulup, değiştirerek pozitif bir yaşam yaratabilirsiniz.
 
Theta çalışmasıyla bilinçaltı ve bilincinizdeki olumsuz inançları değiştirebilir, vücudunuzun içinde neler olup bittiğini görebilir, hayatınızda olmasını istediğiniz, tüm niyetlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda beden ve zihnin şifalanmasını, bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesini, yaratıcılığınızın en yüksek düzeyde ortaya çıkmasını sağlayabilir, endişelerinizi azaltarak huzurlu ve mutlu olabilirsiniz.
 
Theta şifasını kullanmayı öğrendiğinizde yaşamınızın kontrolünü almaya başlayarak, yapmak istediklerinizi yapmaya başlarsınız. Yurt dışında bazı merkezlerde theta beyin dalgalarını oluşturma kullanma ve hakim olma öğretilmektedir. Bu çalışmalar da en kısa zamanda Türkiye de neden olmasın?
 
Amerikalı bilim adamları uzak doğu ülkelerinde meditasyon yapan rahiplerin, beyin frekanslarını ölçtüklerinde en çok theta ve gamma frekansını oluşturduklarını, aynı anda beta ve alfa da oluşturabildiklerini tespit etmişlerdir.
 
Theta beyin frekansı deneyimlendikten sonra, kişi artık eskisi gibi olmaz. İçinde ki büyük değişim başlamıştır. Bedeni, zihni ve ruhu huzuru fark eder. Tüm bedeni ve zihni sakinleşmiştir. Yüksek Bilincinin frekansını hissetmeye başlar. Evrensel Bilince doğru yol alır. Büyük farkındalıklar yaşar. Geçmiş Yaşamlarda ÖLÜM ANI yaşanılmasında ki frekans da theta beyin frekansıdır. Böylelikle beynimiz, theta da daha fazla kalarak tüm bedenimize zihnimize ve ruhumuza bu farkındalığı yaşatır. Theta beyin frekansı ile istekler gerçeğe dönüşür.
 
Sağlığını yitirmiş birçok organ, tekrar yaşam enerjisi ile titreşimine başlar, ruhsal bağlantı sağlanır. Hormonlar dengelenir, Neden, niçin gibi sorularınızın kaynağı ile çözüm sağlanır

Sonsuz Şifa Bireysel Seansları her derde çare buluyor.

Sunu1sdresde

Kendi dönüşümünüzü kendiniz sağlayamıyorsanız

Cavit Çağ’ın uyguladığı
SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSI alarak
Geçmişte yaşadığınız olayların
Fiziksel, Ruhsal, zihinsel ve duygusal alanlarınızda biriken toksinlerinden
Bilinçaltınızda oluşan çöp inanç, korku, öfke, acı ve nefretin üzerinizdeki olumsuz etkisiniden, kurtulup
Hayatınıza yeniden Sevinci, Neşeyi, Mutluluğu getirerek, Esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak
Kalıcı kalite ve sağlık getirebilir,
Aynı bedende yeniden sağlıklı olarak doğabilirsiniz.

Kendinize bu armağanı alın..

Siz buna LAYIKSINIZ

Tel: 0533 835 2473

Eğer 18:00-21:00 arası bu telefonu ararsanız,

Herhangi bir ARACI olmadan Cavit ÇAĞ‘la görüşebilirsiniz.

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte Sonsuz ŞİFA sizinle olsun.

Sonsuz Şifa uzmanı Cavit Çağ çöp duygularınızı alarak yaşama aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor iletişim 0533 835 2473

Seni birine

bağımlı ve zorunlu
kılan BİR şey
SEVGİ olamaz..

Birini sana
bağımlı ve zorunlu
kılan BİR şey de
SEVGİ olamaz..

BU OLSA OLSA ..
SAHİBİ VE KÖLESİ ilişkisidir..
ve
Köleler sahiplerine baktıkça
HEP KAÇMAYI düşünür..

Bütün Aldatma ve
Aldatılma olaylarının
SEBEBİ budur…

Sevdiklerinizin sahibiymişiniz gibi
Davranıpta,
Onları KAÇIRMAYIN

* Cavit ÇAĞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...