Bu FIRSAT KAÇMAZ! Bedava EFT (Duygusal Arınma Kursu) VERİYORUZ… KATILIN

222760_210907419048952_193533339_n

EFT bir enerji psikolojisi tekniğidir. Kısaca iğnesiz akupunktur olarak tanımlamak mümkündür. Bütün problemler, fiziksel ya da duygusal bedendeki enerji akışında tıkanıklıklara neden olur ve enerji dengeli akmadığı için, problem devam eder. Enerjimizi EFT ile yeniden düzenleyebiliriz. Enerjinin düzgün akmasın…ı engelleyen ve enerjimizi durgunlaştıran blokajları ortadan kaldırabiliriz. Enerji sistemini durağanlaştıran ve yavaşlatan, duygulardan arındıkça daha sağlıklı, mutlu ve üretken olursunuz.

__________________________________________________________________

Kutulardaki yazılı olan benim ismim soyadım ve e-mail addresim örnek olsun diye yazılmıştır.

onları SİL onların YERİNE

Kendi Adını Soyadın ve E-mail addresini bu bölüme yaz. ”Abone OL” düğmesine bas.

KURSA BEDAVA olarak katılmış olursun… Hadi ne DURUYORSUN bu şansı KULLAN..

BURAYI DOLDUR….

 Ad Soyad:
* Email:

Abone olma İşlemi yaptıktan sonra mailinize onaylamanız için bir E-mail gelecek eğer gelmemişse bir de spam kutusuna bakınız.. Onayladıktan sonra kurs sizin için yarın başlıyacak.. 29 gün sürecek saygılarımla.

_________________________________________________________________

 

Sayfamızda bedava olarak verdiğimiz EFT kursunda bu tekniği öğrenmeye ve uygulamaya başlıyorsunuz. Temel amacımız hep birikmiş duyguları boşaltmak… Duygular boşaldıkça, değişim başlar. Zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak kendinizi sağlıklı hissedersiniz.

Geçmişinizde oluşan olay, düşünce ya da fikirler yabani otların tohumu gibidir. Kendi başlarına pek önemi yoktur. Ama takip eden gün ay veya yıllardaki benzer olaylarla güçlenir, beslenir Korkudan kurtulmak için geçmişten gelen kalıp kırılmalıdır.Olumlamalar, gidip eski kalıbı bulur. Bu şekilde taşınan eski yük atılmaya başlanır.. EFT ile temizleyebilirsiniz
Cinsellikte karşılaşılan sorunlar (vajinismus, erken boşalma, iktidarsızlık, zevk almama) duygularla yakın ilişkilidir. Değer verilip verilmeme algısı, haksızlığa uğramış olmak, terkedilmeye bağlı sıkıntılar, birikmiş öfkeler, pişmanlıklar, kaygılar. Cinsellikte yaşanan sorunları düzeltmek için bilinçaltında geçmişten beri  titreşen olumsu duyguları temizlemek yeterlidir.

Sevgili Arkadaşlar

Kendi sorunlarınızı kendi kendinize ÇÖzebileceğiniz *1439.45TL degerinde, 29 günlük EFT( Duygusal Arınma) kursuna bedava katılı

Bu sayfanın orta bölümünde ki   Kursa katılın bölümüne adınızı ve mail addresinizi yazın ”abone ol” düğmesine basarak kursa katılın 29 gün boyunca size hergün bir mail gelsin. Kendi sorunlarınızı kolaylıka çözebileceğiniz bilgiye sahip olun.

Bu bilgiyi arkadaşlarınıza ve dostlarınıza postalayabilir. Onlarında bu kurstan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Facebooktaki Sonsuz Şifa , Cavit Çağ ya da Sonsuz Şifa Grubuna Katılıp gündelik hizmetlerimizdende faydalanabilirsiniz
Katılımınzdan dolayı şimdiden  Teşekkür ederim

Ne kadar küçük olursa olsun ilk adımı isteyerek atın.
İyileşmeyi ve öğrenmeyi tüm içtenliğinizle isterseniz,

Mucizeler mutlaka gerçekleşecektir.

KENDİNLE BARIŞ, DÜNYA SENİNLE BARIŞMAYA HAZIRDIR

Sonsuz Şifa Enerji Terapisti Yaşam Danışmanı
* Cavit Çağ

SONSUZ ŞİFA Enerjisi BİREYSEL SEANSLARIYLA
Kişisel, ruhsal ve duygusal çöp duygularınızı alıp yerine sizi geliştiren, dönüştüren, esnek düşünceler ile yaşam yolunuzu aydınlatarak, yaşamınıza kalıcı kalite getirerek, aynı bedende yeniden doğmanızı sağlıyor.

Tel: 0533 835 2473

Sevinç, Neşe, Mutlulukla birlikte SONSUZ ŞİFA sizinle olsun.