Basın

Avrupa Gazetesi

Sonsuz Şifa Enerjisi ile Yaşam Terapisi

Nedir? Ve Nasıl Uygulanır?

Son günlerde adindan sıkça sözedilen ‘‘Sonsuz Şifa yaŞam terapisi’’ nedir? Nasıl ve kimlere uygulanır? Avrupa Gazetesi okurlari için son sağlık trendi sonsuz şifanin yaratıcısı Cavit Çağ ile konuştuk..İIste Cavit Çağ’ın anlatımı ile Sonsuz Şifa ile yaşam enerjisi tekniği: “Bilinçaltının deneyimlerimizi kodlayarak sıralamasına Yaşam diyoruz. Yani yaşam, bilincin deneyimlerini kodlayarak bilinçaltina (hafizaya) kaydederken takip ettiği sıralama sistemidir. Yaşam Terapisi ise kaynağı geçmiş deneyimlerden oluşan bilinçaltı kararlarının istenmeyen ve yaşamımıza zarar verenlerinin temizlenip güncellenmesidir.”

İnsan olarak hepimiz geçmiş olayları anımsar, içinde bulunduğumuz anı yaşar ve gelecekle ilgili hayaller kurarız. Kendimize soralım, hiç düşünmeden, bilincimizin dışında, geçmişle geleceğin nasıl farkına varabiliyoruz? Yani herhangi bir deneyimin geçmişte olup bittiğinin ya da henüz gerçekleşmediğinin farkına nasıl varıyoruz?

Bugüne kadar yaşadığımiz deneyimler ve deneyimlerimizin sonucu aldığımız kararlar, inançlar, degerler, duygular zihnimize bilinçaltımız tarafindan kodlanmıştır. Böylece biz, yine bilinçaltımızın yönetiminde, nelerin geçmişte yaşandığını ve nelerin henüz yaşanmadığını biliriz. Tüm bireysel öğrenme, davranış ve değişim kişinin bilinçaltında gerçekleşir. Kişi değişimi ne kadar isterse istesin bilinçle davranışlarının asıl nedeni olan kaynağı değiştiremez.

Yepyeni bir buluş…

‘Sonsuz Sifa Enerji Terapisi’ enerji hatlariyla kozmik kaynaga baglanarak yapilan bir bilinçalti çalismasi oldugu için kesinlikle birebir terapi gerektirir. Kisa bir süre önce kesfettigim ve bu süreçte bir çok kisi üzerinde test edip, son haline getirdigim, kendime özgü olan yepyeni bir enerjiden ve onu kullanma teknikniginden bahsedecegim. Kibris’ta bircok kisi üstünde test etme firsati buldugum bu teknigin ,kaliciligini görmek beni mutlu ediyor ve istedigim sonuclara ulastigim içinde bunu aciklama kararini aldim.’ Teknigin ismini ‘Sonsuz Sifa’ koydum… Kronik hastaliklar dahi tedavi edilebiliyor… Yogun travmalar ve kronik hastaliklar bile bu yöntemle birkaç seansta ortadan kalkabiliyor. Gelen kisinin üstüne düsen sadece izin verip sifayi istemesidir, bunun disinda uygulamasi gereken herhangi bir rutin, dokunma ya da kendisinin yapmasi gereken bir uygulama siralamasi yok, bu da kisilere kolaylik sagliyor. Bunun haricinde, çok kisa sürede negatif duygu temizlendigi için, 60-90 dakikalik bir seansta bir çok negatif durumda çalismak mümkün hale geliyor. Böylece zamani en verimli sekilde maksimum fayda ile kullaniyoruz.

Sonsuz Sifa Enerjisi’ni nerelerde kullaniliyor…
• Geçmisin izlerinden arinmak istiyorsunuz
• Sevgilinizle ayrildiniz, kalbiniz kirik ve caniniz yaniyor
• Kilo sorununuz var, devamli rejim halindesiniz
• Kedi, köpek, uçak, yükseklik, böcek veya karanlik fobiniz var
• Uykusuzluk çekiyorsunuz
• Cinsellikte sorunlar yasiyorsunuz
• Migren,Bel,boyun diz gibi fiziksel agrilardan sikayetçisiniz
• Fobiler,Tikler,Alerjiler’den sikayetçisiniz yada panikataksiniz
• Is hayatiniz stres içinde geçiyor
• Monotonluk ya da depresyon yasiyorsunuz
• Sigarayi,Alkolü,Kumari vs birakamiyorsunuz
• Baska bir bagimliliginiz var

Sonsuz Sifa Terapisti Cavit Çağ bu maddelerin sadece denenmis ve sonuç vermis rahatsizliklari kapsadigini ve bunlarin disinda da herhangi bir problemde teknigin denebilecegine vurgu yapiyor… Iste sonsuz sifa, tüm bu sorunlari asmak ve yasaminizda olumlu degisimi baslatabilmek için birkaç saate kurtulabileceginiz mucizevi bir yöntem… Kimlere Uygulanir? Akli dengesi yerinde olan her kisiye uygulanir.
Uygulama Alani Yöntem, sizofreni hastalarinin disinda kisisel gelisime engel olan tüm davranislarin degisiminde uygulanabiliyor. Sosyal çevrece kabül görmeyen davranislara sahipseniz ve yasaminizi kendiniz kontrol edip, istediginiz hedefe zahmetsizce kisa yoldan ulasmak istiyorsaniz, yöntemi deneyebilirsiniz. Sonsuz sifa terapisi uygulamalarindan örnekler: Cavit Çağ teknigin ise yaradigi bazi örnek vakalardan da bahsediyor… Iste yaraticisinin agzindan bir kaç çarpici örnek: “Geçirdigi bir rahatsizlik sonucu konusma yetenegini yitiren ve 2 yil konusamayan çaresiz bir genç, uyguladigim bir seanslik tedavi sonucunda konusur hale geldi. Uzun süre kadin hastaligi sorunu çeken bir bayan uyguladigim tedavi sonucunda miyomlarindan kurtuldu. Bileginde çikan bir kitle nedeniyle agri yasayan baska bir hasta, seans sonunda agrilarindan kurtuldu, seanstan üç gün sonra da kitlesinin kayboldugunu bildirdi. Daha cok Kibris’ta, gelistirdigim teknigi binden fazla insan üzerinde uygulama sansi elde ettim.”

Bu yepyeni sifa teknigi hakkinda faha genis bilgi almak isteyenler https://sonsuzsifa.com adresine bir göz atabilir ya da Cavit Çag’a 0044 7882451011 nolu telefondan ulasabilirler…

http://www.AvrupaGazete.com – 21/10/2009

Londra Gazetesi

‘Sonsuz Şifa’, tüm dertlere şifa oluyor

Cavit Cag

Cavit Cag

UZAKDOĞU kaynaklı alternatif tedavi yöntemlerinden biri olan ‘Reiki’yi Londra Türk toplumuna kazandıran Kıbrıslı Türk Cavit Çağ, geliştirdiği  ‘Sonsuz Şifa’ tekniği ile sadece ruhsal ve duygusal sorunlara değil fiziksel rahatsızlıklara da çözüm getirdiğini belirtti.

Bel fıtığı, boyun fıtığı, kireçlenmeler, ağrılar, hatta felç ve MS hastalığına kadar alternatif tedavi uygulayabildiğini belirten Çağ, bugüne kadar binden fazla kişiye tedavi uygulayarak başarılı olduğunu ifade etti.

MS hastası olan kardeşine uyguladığı tedavinin başarısına dikkat çeken Çağ, sekiz MS hastasının daha uyguladığı alternatif tedavinin ardından, kaybettikleri hareket yeteneklerini yeniden kazandıklarına dikkat çekti.

Beyin felci üzerine de çalışmalar yürüten Çağ, felç sonucu çoğunluğu kaybedilen hareketlerin tamamen yok olmaması halinde ‘sonsuz şifa’ tekniği sayesinde yeniden kazanılabildiğini ifade etti.

BOYUN VE BEL FITIĞINA ORTALAMA 5 SEANSTA ÇÖZÜM

Pek çok kişinin en büyük sağlık sorunu olan bel ve boyun fıtığının ortalama 5 seansta tedavi edildiğini müjdeleyen Cavit Çağ, mucize dokunuş adını da verdiği alternatif tedavi uygulamalarından şu örnekleri verdi:

‘Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu konuşma yeteneğini yitiren ve 2 yıl konuşamayan çaresiz bir genç, uyguladığımız bir seanslık tedavi sonucunda konuşur hale geldi. Uzun süre kadın hastalığı sorunu çeken bir bayan uyguladığım tedavi sonucunda miyomlarından kurtuldu. Bileğinde çıkan bir kitle nedeniyle ağrı yaşayan başka bir hasta, seans sonunda ağrılarından kurtuldu, seanstan üç gün sonra da kitlesinin kaybolduğunu bildirdi.

Kıbrıs’ta, geliştirdiğim bu tekniği uygulama şansı elde ettim. Hastaların, uyguladığım alternatif tedavi tekniğinden fayda görmeleri tarifi imkansız bir huzur ve mutluluk verdi bana.’

ENERJİ HATTINDA EĞİLMELER OLURSA HASTALIK OLUŞUR

Çalışmalarına Reiki ile başlayan Çağ, insan bedeninde bir enerji hattı olduğunu, bu hatta eğilmeler, bükülmeler oluşması halinde hastalıkların ortaya çıkmaya başladığını belirttiği açıklamasında şunları söyledi:

‘Tüm canlılar enerji ile yüklenmiş olarak doğarlar, fakat yıllar geçtikçe enerjinin bedenimize girişini sağlayan kanallar kirlenip tıkanır. Bizim yaptığımız şey, bu kanalı temizleyerek açmak ve çakra dediğimiz enerji merkezlerini yeniden aktive edip enerji akışına hazır duruma getirmektir.’

‘Sonsuz Şifa’ tekniğinin tıbbi uygulamaların yanında tamamlayıcı bir tedavi yöntemi olarak algılanması gerektiğini belirten Çağ, tekniğin, düzenli uygulanması halinde mevcut bağışıklık sisteminin mükemmel çalışmasını sağlayarak büyük ölçüde hastalanmayı önlediğine dikkat çekerek tedavinin gripten kansere kadar pek çok hastalık türünün iyileşmesinde kullanıldığını vurguladı.

Çağ, reiki yönteminin bitkiler ve hayvanlara da uygulanabildiğini belirtirken, ‘Reiki’nin bakış açısıyla hastalık, sürecin en son aşamasıdır. Fiziksel anlamda bir hastalığın ortaya çıkması, aslında çok daha önce bedendeki enerji akışında meydana gelen tıkanmaların sonucudur. İstisnasız tüm hastalıklar, fiziksel ve ruhsal düzeydeki sıkıntıların vücuttaki yansımalarıdır. Batı tıbbının ilgilendiği alan, işte o son nokta yani hastalığın ortaya çıktığı alandır. Oysa reikinin de içinde bulunduğu alternatif tıp tekniklerinin tümü, bütünsel olarak iyileştirmeye ve hastalığı başından önlemeye yöneliktir.’ şeklinde konuştu.

Enerji tıpın diğer allanları olan kundalini reiki, karumaki, shamballa, tibetyan reiki, NLP,  karma temizleme, duygusal arınma tekniği (EFT) gibi konularda uzmanlığı olan Cavit Çağ ve uyguladığı ‘Sonsuz Şifa’ tekniği hakkında daha fazla bilgi için 07882451011 numaralı telefon aranabilir ya da www.sonsuzsifa.com internet sitesi ziyaret edilebilir.

http://www.LondraGazete.com – 10/09/2009

‘Sonsuz Şifa’, tüm dertlere şifa oluyor. Haberine Gelen Yorumlar.

Ben de Cavit Çağ’dan enerji aldıktan sonra,çok sorun yaşadığım yalnızlık korkumu,karanlık korkum ve de kilo sorunum tamamıyle ortadan kalktı.Etrafımdaki herşeye negatif bakarken vede kendimi çirkin hissederken bir anda herşey tersine işlev duruma geldi..Şuan kendimi çok seviyorum,çok güzel hissediyorum ve dünyanın en korkusuz insani benmişim de bunun farkında bile değilmişim.Teşekkürler Cavit Çağ ve sonsuz şifa…
Fatoş Türe[ 12 Ekim 2009 20:18 ]

Ben Kuzey Kıbrıstan Leyla, uzun zamandır sorunlu ve sancılı aylık rahatsızlıklarım oluyordu, dayanılmaz bır haldeydı her ayin 3-4 gunu tum ıslerım aksıyordu sancılarımdan dolayı yataktan cıkamıyordum ve bu nedenden dolayıda sinirlerim cok bozuluyor cevremdekileri kırıyordum. Arkadaslarımdan Cavit Cagın Kıbrısa geldıgını ve Enerji Terapisi yaparak bu tur sorunları cozdugunu duydum ve telefonunu alıp kendisiyle iletisim kurdum. Sonsuz Sifa Enerji Terapisini 2 Seans aldıktan sonra 3 aydır cok rahatım… Artık eski sancılarım kalmadı. Tesekkurler

Leyla (12 Ekim 2009 13:01)

Ben de Cavit Cag’dan Sonsuz sifa enerjisi aldim zor bir hamilelik geciriyordum. Yataktan kalkamiyor yediklerimi surekli cikariyordum. Hamilelik beni perisan etmisti. Sonsuz sifa enerji terapisi aldiktan sonra rahatladim ,enerjim yukseldi hatta zor olacak olan dogum 15 dakkikada gerceklesti. simdi saglikli bir kizim var. Cavit Cag’a ve onun uyguladigi Sonsuz Sifa enerjisine tesekkur edrim.
Saygilarimla Sibel[ 05 Ekim 2009 12:47 ]

Iki yildan beri Bogaz felci geciriyordum Tum sesimi yitirdim agzimdan en ufacik bir ses dahi cikaramiyordum. Hatta yeni dogan cocuguma doya doya sarilip Babam bile diyemedim. Hayatim tam bir kabusa donustu. Kibrista Gerek Rum gerek, Turk tarafinda gitmedigim Doktor kalmadi istanbula gitim hickimse bana care olamadi tam intihari dusundugum bir donemde Dayim gelip bana ingiltereden bir adam geldi enerji terapistidir oyle cozulmeyen seyleri cozermis, istersen bir de onu deneyelim dedi. Ne yalan soyleyim Bu Kadar uzmanin cozemedigi seyi bu adam nasil cozecek diye dusunerek once gitmek istemedim, dayim israr edince gittim.
Sonsuz Sifa Enerji Terapisti Cavit Çağ’la Böyle tanıştım İyikide Gitmişim
Seanstan Konuşarak çıktım Kendi sesimi duyduğumda şok oldum.
Dayim sesimi duydugunda dustu bayildi. Ailem ve ben sok yasiyorduk. Bunca uzmanin cozemedigi seyi bu adam nasil basardi hemde ne bir ilac, nede bir alet kulanamdan. Basta inanmadigim ve hala daha ne yaptigini anlayamadigim ama simdi bana hayatimi geri veren Sonsuz sifa enerjisine ve onun uzmani olan Cavit Cag’a sonsuz sukranlarimi sunarim. Herkesin bu seanslari mutlaka denemesini oneririm Tessekurler Sonsuz Sifa Enerjisi Tessekurler Sayin Cavit Cag.
Cetin Faris[ 27 Eylül 2009 10:08 ]

http://www.LondraGazete.com – 10/09/2009